LG X500 Akıllı Telefonları Tanıtımı Yapıldı

LG X500 akıllı telefonları sonunda tanıtıldı. Bataryalarıyla dikkat çeken LG X500 akıllı telefonlarının özellikleri neler? İşte tüm detaylar.

LG X500 Akıllı Telefonları Tanıtımı Yapıldı

Akıllı telefon dünyasının aranan markalarından biri olan LG, akıllı telefonlarını yayınlamaya devam ediyor. Markanın son olarak amiral gemisi akıllı telefonlarının yayınlanmasından sonra marka yeniden bir başarı elde etmiş ve LG G6 akıllı telefonları epey bir satış rakamı elde etmişti. Yeni seri akıllı telefonların bir hayli yüksek oranda satış elde etmesine karşın şimdi ise markanın yeniş bir akıllı telefonu daha tanıtıma çıktı. Bu kez ise yenilenmiş akıllı telefonlar olarak karşımıza çıkan LG X500, telefonlarının giriş seviyesi modelleri olduğunu belirtelim.

LG X500 Nasıl Özelliklere Sahip?

Yeni seri LG X500 akıllı telefonlarının özellikleri konusunda en dikkat çeken konu ise telefonların bataryaları. 4500 mAh değerinde bataryalara sahip olan akıllı telefonların bu yönü ile rakiplerinin bir hayli öne geçeceği düşünülüyor. LG X500 akıllı telefonlarının bataryaları dışında telefonların sistemsel özellikleri de netlik kazandı.

Sistemsel özellikler konusunda MediaTek işlemcileri ile 1,4 GHz hız sunan akıllı telefonların, RAM bellek miktarının ise 2 GB olduğu da açıklandı. Hızlı şarj teknolojisin de destekleyen telefonların 32 GB depolama alanı sunduğunu da belirtelim. Tüm bunların dışında telefonların 285 dolar olduğunu da belirtelim. LG X500 akıllı telefonlarının çıkış tarihi ise net olarak açıklanmadı.  

LG X500 LG X500 özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.