LG V30 İle LG G7 Firmanın OLED Ekrana Sahip İlk Modelleri Olabilir

LG hemen hemen tüm elektronik sektöründe yer edinmiş bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Doğal olarak televizyon sahibi olmak istediğinizde ya da yeni bir akıllı telefon almaya karar verdiğinizde mutlaka alternatifler arasına giriyor. LG G7 için OLED iddiaları ise son derece mantıklı görünüyor.

LG V30 İle LG G7 Firmanın OLED Ekrana Sahip İlk Modelleri Olabilir

Öncelikle bu haberin kaynağının The Investor olması büyük bir anlam ifade ediyor. Muhtemel bir sızıntı olarak gözlemlenen durumun LG için yabancı olmadığını ise TV'lere bakarak görebiliriz. OLED ekran teknolojisi maksimum kontrast için gereken teknoloji desek yeridir. Bunu TV gibi geniş ekranlarda uzun yıllardır kullanıcılarına sunmayı başaran LG OLED ekranlı cep telefonlarına sıcak bakıyor.

Şimdiye kadar yalnızca iki özel cihazında kullanılan bu yeni nesil ekranlar ise şu sıralar birçok cihazın favorisi konumunda. Samsung uzun zamandır görüntü kalitesini OLED ile sağlarken iPhone 8 için OLED söylentileri sürüyor. Huawei ve diğer telefon üreticilerinin de aktif olarak kullanıma aldığı bir ürün olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Gelen sızıntılara göre LG V30 OLED ekranla çıkacak ilk telefon olma özelliğini taşıyor. 2017 yılının Eylül ayı son derece hareketli geçip tanıtımı gerçekleşecek. Sonrasında ise herkesin merakla beklediği LG G7 için düğmeye basılacak. Ancak bu yeni modelde OLED ekranla gelecek olsa da 2017 yılında gelmeyecek.

2018'in ilk aylarında daha doğrusu ilk çeyrek içerisinde beklenen yeni cihazın ekran konusunda büyük bir atılımla satışlarını toplaması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.