LG V20S Geliyor!

LG ustalık dönemine geçti. V20 adını verdiği mükemmel donanımlara sahip akıllı telefondan sonra şimdi de V20S için kolları sıvadı.

LG V20S Geliyor!

LG, akıllı telefon pazarında hızla artan otoritesini korumak ve daha da sağlamlaştırmak için çok özel bir ürünün altına imza attı. LG V20 adı verilen ve bir çok ülkede satışa çıkartılan bu akıllı telefon, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi LG modeli olarak gösterilirken, şimdi de LG V20S modeli için çalışmalar yapıldığı ortaya çıktı.

LG V20'nin daha iyi ve daha hızlısı olacağı yönünde iddiaların ortaya atıldığı V20S için şimdiden tahminlerse oldukça uçarı ve neredeyse akıllı telefon pazarındaki tüm dengeleri değiştirecek ölçüde.
4 Gb Ram, 3000mAh pil kapasitesi 32 Gb dahili hafıza ve 512 Gb artırılabilen harici hafıza gibi özellikleri bulunan V20'nin yeni serisinde ekran içinde ekran olacağı bile iddia ediliyor. Televizyonlarda PİP adı verilen ekran özelliğinin V20S ile birlikte geleceği de konuşulurken, 6 ila 8 Gb Ram, 3500-4000 mAh arası pil kapasitesi 1 Tb'a kadar arttırılabilecek harici hafıza kartı seçeneğinin de LG V20S için sıralanan özellikler arasında.

Şuan sadece Avrupa'nın bazı ülkelerinde satışta olan ve Türkiye pazarına Şubat 2017 gibi gelmesi beklenen LG V20'nin satış fiyatının 3 Bin TL civarında olacağı da ifade edilirken V20S için henüz bir rakam ifade edilebilmiş değil.

LG LG V20 LG V20S
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.