LG V10 Modeline Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlanmaya Başladı

LG'nin V20 modelinden önce amiral gemisi konumunda yer alan modeli olan LG V10 için Android 7.0 Nougat güncellenmesi nihayet geldi. İşte seri dağıtımlara başlanan Nougat güncellemesi ile cihazda yer alan değişiklikler.

LG V10 Modeline Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlanmaya Başladı

LG'nin yaklaşık olarak iki yıl önce akıllı telefon pazarına sunduğu V10 modeli ile ilgili yeni bir güncelleme yayınlandı. LG V10 modeline firma Android 7.0 Nougat güncellemesini getirerek bu modele ait desteğini sürdürdüğünü açıkca göstermiş oldu.

Aslında LG V10 modeli kullanıcıları bu güncellemeyi 2017 yılının ilk aylarından beri beklemekteydi. Ancak firmanın bu modelle ilgili güncelleme paketlerinde Android 7.0 Nougat güncellemesinin gelmemesi kullanıcılar için üzücü bir haber olarak nitelendirilmişti. Nihayet LG tarafından V10 modeline Nougat güncellemesi verildi ve güncelleme cihazlarda indirilmeye sunuldu.

LG tarafından akıllı telefon modellerinde 2017 yılının ikinci çeyreğine kadar güncelleme yayınlanmayacağı duyurulmuştu. Tam da ikinci çeyreğin ortalarına denk gelen V10 Android Nougat güncellemesi, bu modele sahip olan kullanıcılara sürpriz olduğunu söylemek zor olmayacak. Şuan için LG V10 güncellemesinden sadece Güney Kore merkezli kullanıcılar yararlanabiliyor. Birkaç gün içinde bölgesel olarak Nougat güncellemesinin tüm kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor.

Güney Kore merkezli LG V10 kullanıcıları Android 7.0 Nougat güncellemesini LG Bridge üzerinden indirip alabilirler. V30 serisinin F600L, F600K ve F600S modellerinin Android 7.0 Nougat güncellemesi aldığını belirtelim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.