LG Şirketi Kan Kaybetmeye Başladı

LG şirketinin yetkilileri yapmış oldukları açıklama ile, bu senenin 2. çeyreğine ait olan işletme karının sonuçlarını kamuoyu ile açık bir şekilde paylaştı. LG şirketinin bu sene de bir türlü ummakta olduğunu bulamadığını görüyoruz.

LG Şirketi Kan Kaybetmeye Başladı

LG  şirketinin yetkilileri yapmış oldukları açıklama ile, bu senenin 2. çeyreğine ait  olan işletme karının sonuçlarını kamuoyu ile açık bir şekilde paylaştı. LG  şirketinin bu sene de bir türlü ummakta olduğunu bulamadığını görüyoruz.

Nisan ayı ile Haziran ayı arasındaki işletme karının rakamlarını bütün dünyaya duyurmuş olan Teknolojinin devi, 574.49 milyon dolar tutarında bir kar elde edilmiş olduğunun bilgisini de paylaşmış oldu.

Senelik bir şekilde değerlendirme yapacak olur isek LG şirketi, geçtiğimiz seneye oran ile %14 oranında bir artış sergilemiş olduğunu görüyoruz. Bu  meydana gelen artışın LG şirketine çok bir yararı olmadığını açıklayan şirketin yetkilileri, mobil ürünlerinin tarafından bir türlü istemekte oldukları rakamları elde etmeyi başaramadıklarının de altını çizdiler.

Bu senenin 2. çeyreğinde elde edilecek olan satışlar ile 654 milyon dolar  tutarında tahmin edilmekte olan gelirin, altındaki bir rakamda kalmış olan satışlar LG şirketinin yetkilerinin yüzünü de bir türlü güldürmemekte.

Mobil kısım içerisinde yaşanmış olan düşüşleri gidermek amacı ile, LG şirketi G6 modeline ve öteki ürünlerine yönelik olarak pazarlama harcamalarını biraz daha çoğaltıp, arada yer alan açığı kapatmayı planlamakta bulunan yetkililer, yeni çıkartacak olduğu ürünler üstünde de değişik stratejiler geliştirmeye devam ediyorlar. LG şirketinin bu durum içerisinden tam olarak nasıl çıkacağı ise çok büyük bir merak konusu.

lg g6 kar oranı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.