LG Q6 Modelinin Fiyatı Kesinleşti

Geçmiş olduğumuz aylarda duyurusu yapılan LG Q6 modeli için çıkış tarihi ve de fiyatı net bir şekilde belli oldu. Firmanın yeni orta düzeydeki telefonu ülkemizde ise bu ay içinde raflarda yerini almış olacak.

LG Q6 Modelinin Fiyatı Kesinleşti

Geçmiş olduğumuz aylarda duyurusu yapılan LG Q6 modeli için çıkış tarihi ve de  fiyatı net bir şekilde belli oldu. Firmanın yeni orta düzeydeki telefonu ülkemizde ise  bu ay içinde raflarda yerini almış olacak.

LG şirketinin geçtiğimiz aylarda resmi bir şekilde tanıttığı LG Q6 isimli modelinin çıkış tarihi ve de  fiyatı net bir şekilde belli oldu. Telefon bizim ülkemizde Eylül  ayının ortasında satışta bulunacak ve 1.299 Türk Lirası tutarında bir fiyat etiketine sahip  durumda olacak.

Tasarımsal bir açıdan LG G6 isimli modeline benzemekte olan bu telefon, yan taraftaki çerçevelerinde metal arka kısmında ise cam tasarım ile geliyor. Tekrar başarılı  durumdaki bir ekran kasa oranı ile dikkat çekmeyi başaran telefon, FullVision özellikli ekran Teknolojisini kullanmakta ve de Full HD bir çözünürlük sunmakta.

Gücünü ise Snapdragon 435 isimli işlemcisinden almakta olan LG Q6 modeli içerisinde 3 GB'lık bi RAM ve 
 de 32 GB'lık bir dahili depolama alanı yer almakta. Bu bahsi geçen  depolama alanını ise microSD kart desteği sayesinde arttırabilmek olanaklı. Kameranın noktasında da arkada 13 MP'lik bir kamera, önde de 5 MP'lik bir kameranın bizleri karşılayacağı açıklanıyor.

Son olarak ise bu cihazda 3,000 mAh büyüklüğünde bir pil kapasitesi olduğunu belirtmekte yarar var..

LG LG Q6 Q6
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.