LG Pay Desteği İçin İlk Detaylar Gelmeye Başladı

LG Pay ödeme sistemlerinin G6 sersine geleceği açıklandı. Yeni ödeme sisteminin kullanımı nasıl olacak? LG Pay desteği hangi bankalarda geçerli?

LG Pay Desteği İçin İlk Detaylar Gelmeye Başladı

Teknoloji devi LG’nin uzun süredir konuşulan sanal ödeme sistemi LG Pay için uzun süredir iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak LG G6 akıllı telefonlarıyla sektörde yerini aldığı bilinen markanın LG Pay desteğini de kısa süre sonra sunması bekleniyordu. Yeni seri akıllı telefonlardan sonra LG Pay desteğinin ne zaman geleceği merakla beklenirken sonunda LG Pay sistemi konusunda da desteğin haberi verildi. Doğrudan LG tarafından verilen haberlere göre LG Pay sistemi LG G6 akıllı telefonlarına gelecek. Amiral gemisi serisi akıllı telefonların yeni sürümüyle beraber kullanıma girecek olan LG Pay desteğinin nasıl kullanılacağı hakkında da bazı bilgiler de verildi.

LG Pay Desteği Nasıl Başlayacak

Yeni ödeme sisteminin desteğinin ilk olarak 4 büyük kredi kartı firmasıyla başlayacağı belirtiliyor. 4 banka ile anlaşmaya gittiği belirtilen LG’nin firma desteğini artırmak için de adımlar atmaya başladığı öğrenildi. LG Pay desteğinin ülkemizde de kullanılıp kullanılmayacağı konusunda ise bir açıklama gelmiş değil.

Fakat uygulamanın desteğinin artmasıyla beraber ülkemizde de kullanılması bekleniyor. Özellikle banka desteği konusunda yeni ödeme sisteminin kullanılabileceği ve LG G6 serisi içerisinde mevcut varsayılan uygulamalara ekleneceği de belirtiliyor.  

lg pay lg g6
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.