LG G7 Yenilenmiş İşlemcilerle Geliyor

LG G7 akıllı telefonları hakkında yeni bilgiler netlik kazanmaya başladı. LG G7 akıllı telefonları için ortaya çıkan yeni detaylar neler? Yeni telefonlar hakkında ortaya çıkan detaylar.

LG G7 Yenilenmiş İşlemcilerle Geliyor

Akıllı telefon devlerinden biri haline gelen LG, geçtiğimiz aylarda merakla beklenen yeni serisi LG G6 akıllı telefonlarını piyasaya sürmüştü. Kısa süre önce piyasaya çıkan yeni seri amiral gemisi akıllı telefonlarının özellikleri bir hayli sevilmişti. Telefonların arka kamerasında kullanılan teknoloji, ekranların 18:10 geniş ekran formatında olması, su ve toza karşı dayanıklı olarak sunulan yeni sistemler ve daha birçok özellik derken yeni seri LG G6 akıllı telefonları da bir hayli öne çıkmaya başlamıştı. Fakat her ne kadar belli başlı özellikleri beğenilse de telefonların işlemci modellerinde kullanılan sistemler ise pek fazla beğenilmedi.

LG G7 Hatayı Telafi Edecek

Stok sorunlarında mı yoksa anlaşmaların yapılamamasından mı bilinmez ama LG G6 akıllı telefonları işlemci kısmında diğer amiral gemisi serilerinde kullanılan Snapdragon 835 modeline yer vermemiş bir önceki nesil olan Snapdragon 821 serisi işlemcilere yer verilmişti. Eski nesil işlemci kullanan markanın, yeni akıllı telefonları olması beklenen LG G7 akıllı telefonlarında ise bu kez markanın erken davranarak Snapdragon 845 işlemcilerini kullanacağı belirtildi.

Doğrudan LG tarafından bir konu hakkında açıklama gelmese de markanın şimdiden siparişler için çalışmalara başladığı da belirtiliyor. Yeni seri akıllı telefonlarda kullanılacak olan sistemlerin ne zaman ortaya çıkacağı ise merak konusu.

LG G7 LG G7 işlemci snapdragon 845
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.