LG G5 Android 7.0 Nougat İle Buluşuyor

LG, G5 modeli için 7.0 Android Nougat güncellemesini telefonlara göndermeye başladı. Yaklaşık 2 ay içinde Tüm LG G5'ler 7.0 Nougat ile çalışacak.

LG G5 Android 7.0 Nougat İle Buluşuyor

Kendini yenileyerek teknolojinin gerisinde kalmak istemeyen LG, bu yılın amiral gemisi G5 için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlamaya başladı.

Yakın geçmişte piyasaya sürülen LG G5, beklentilerin gerisinde kalınca firma bu duruma müdahale etmek için Android uygulamasını güncelleme kararı aldı. LG, son sürüm Android uygulaması 7.0 Nougat güncellemesini G5 için uyarlayarak telefonlara göndermeye başladı.

Öncelikli olarak ABD'de G5 kullanıcılar için bu hizmeti sunacak olan LG, daha sonra Avrupa Birliği'ne üye ülkelerdeki kullanıcılarına güncellemeyi gönderecek. Ardından tüm Avrupa'da sonrasındaysa Asya ve Afrika gibi ülkelerde kullanılacak olan bu güncelleme yaklaşık 2 ayın sonunda bütün LG G5 kullanıcılarına sunulacak.

Bu süreden önce Android 7.0 Nougat güncellemesini almak isteyen LG G5 kullanıcılarının LG'nin resmi internet sitesini takip ederekte güncellemeyi alabileceği öğrenildi.

LG G5 LG G5 Android 7.0 Nougat Android 7.0 Nougat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.