Lenovo'nun Yeni Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı!

Ünlü bilgisayar üreticisi Lenovo son zamanlarda akıllı telefon alanında da başarılı modeller üretmeye başlamıştı. Lenovo'nun yeni akıllı telefonu ortaya çıktı.

Lenovo'nun Yeni Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı!

Özellikle Motorola'yı satın aldıktan sonra akıllı telefon pazarının etkili markalarından birisi olmaya başlayan Lenovo'nun yeni akıllı telefonu ortaya çıktı.

Akıllı telefonların performanslarını ölçen program olan Geekbench'de Lenovo'nun 10 çekirdek ve 1.85 GHz hızında Helio P20 ve MediaTek MT6797 işlemcisini kullanan Lenovo'nun akıllı telefonu ortaya çıktı.

Lenovo'nun yeni akıllı telefonu ünlü performans uygulaması Geekbench üzerinde ortaya çıktı. Lenovo'nun XT1902-03 kod adına sahip olan bu yeni akıllı telefonunun adınında bulunan XT bölümü Lenovo'nun bu yeni akıllı telefonunun Motorola tarafından çıkacağını aktarıyor olabilir.

lenovo

Gücünü 10 çekirdek gücündeki Helio P20 işlemcisinden alan Lenovo'nun yeni akıllı telefonu ayrıca 4 GB RAM ile desteklenmiş. Android 7.11 işletim sistemiyle çalıştığı görülen Lenovo'nun yeni akıllı telefonunun henüz çıkış tarihi ve satışa sunulacağı fiyatı bilinmiyor. 

lenovo motorola geekbench
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.