Lenovo'nun P2 Modelinin İndirime Girdiği Açıklandı

Lenovo şirketine ait olan P2 isimli model, özellikle de 5100 mAh kapasitesin sahip olan pili ile öne çıkmış olan ve uygun fiyat ile satın alınabilecek durumdaki en iyi modellerden bir tanesi.

Lenovo'nun P2 Modelinin İndirime Girdiği Açıklandı

Lenovo şirketine ait olan P2 isimli model, özellikle de 5100 mAh kapasitesin sahip olan pili ile öne çıkmış olan ve uygun fiyat ile satın alınabilecek durumdaki en iyi modellerden bir tanesi. Eğerki siz de bu cihazı alma konusunda bir düşünceye sahipseniz, telefon şu an içerisinde %19 oranında bir indirimde olduğu açıklandı.

Yekpare  bir şekilde metal kasa kullanmakta olan telefon, siyah ile birlikte altın olmak üzre 2 değişik renk seçeneği ile geldi. Cihazın ön kısmında, fiziksel  bir şekilde home butonuna entegre  olarak  çalışan parmak izi sensörünün yer aldığı da bilinmekte.


5.5 inçlik boyutuna sahip bir ekranda Full HD  bir çözünürlük sunmakta olan ve IPS LCD bir panel kullanıldığı belirtilen telefon, gücünü ise Snapdragon 625 isimli işlemcisinden almakta. Bu yeni işlemcinin yanında 32 GB'lık bir depolama alanı ve de 3 GB'lık bir RAM dikkat çekmekte.

Şüphesiz bir şekilde telefonun en önemli özelliği de 5100 mAh büyüklüğüne sahip olan bataryası. Hızlı şarj desteklemekte olan bu batarya 2 güne ulaşan bir pil ömrünüde bizlere sunmakta

İlk satışa çıkmış olduğu zaman 1.700 Türk Lirası tutarında fiyatla satışta bulunan telefon, şu an içerisinde Hepsiburada isimli e-ticaret sitesinin üstünde %19  oranındaki bir indirimle birlikte 1.388 Türk Lirası tutarına satın alınabilmekte.

lenovo p2 hepsiburada
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.