Lenovo Şirketi Tab 7 İle Tab 7 Essential Modelinin Tanıtımını Yaptı

Lenovo şirketi Tab 7 ile Tab 7 Essential isimli modelleri resmi bir şekilde duyuruldu. Her 2 tanesi de uygun fiyatıyla öne çıkmayı başaran Android tabletler, yalnızca Wi-Fi bağlantısına sahip bir durumdalar.

Lenovo Şirketi Tab 7 İle Tab 7 Essential Modelinin Tanıtımını Yaptı

Lenovo  şirketi Tab 7 ile Tab 7 Essential isimli modelleri resmi bir şekilde duyuruldu. Her 2 tanesi de uygun fiyatıyla öne çıkmayı başaran Android tabletler, yalnızca Wi-Fi bağlantısına sahip bir durumdalar.

İlk önce fiyatlardan başlamamız gerekiyor zira her 2 tane model de 100 doların  daha altında bir fiyat etiketine sahip. Lenovo Tab 7 isimli modeli 99 dolar tutarındaki fiyatla satılacak iken, Essential modeli ise 79.99 dolar tutarındaki bir fiyat etiketine sahip bir şekilde karşımıza çıkacak.

7 inç boyuta sahip olan ekranda 720p bir HD çözünürlük sunmakta olan Tab 7 modeli içerisinde, 1.3 GHz saat hızında çalışmakta bulunan MediaTek MT8161 isimli işlemci, 1 GB'lık bir RAM ve de 16 GB'lık bir depolama alanı yer almakta.


Öte taraftan Tab 7 Essential modeli içerisinde ise aynı ekran boyutu içerisinde 1024 x 600 özelliğinde bir çözünürlük, MediaTek MT816D  isimli işlemci, 1 GB'lık bir RAM ve  de 16 GB'lık bir depolama sunulmakta. Her w tane tabletin de 15 saatlik bir pil ömrü sunmakta olduğunu da belirtmekte çok büyük bir yarar var. Lenovo tabletleri ile birlikte çok daha büyük bir başarı yakalamanın peşinde.

lenovo lenovo tab 7 lenovo tab 7 essential
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.