Lenovo Motorola Moto Z'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Lenova tarafından üretilen ve Motorola'nın isminin kullanıldığı Moto Z modeli beklenilenden fazla rağbet gördü. Cihaz 2017'de Türkiye'de satışa çıkacak.

Lenovo Motorola Moto Z'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Lenovo'nun Motorola adını kullanarak piyasaya çıkarttığı Moto Z modeli, satışta rekor kırdı. Cihaz 1 milyon barajını aştı.

Lenovo tarafından piyasaya sürülen ve Moto Z adı verilen akıllı telefon, kısa sürede beklenmedik bir başarıya ulaştı. Cihaz kullanıcılar tarafından 1 Milyon satış adedini aştı ve bir rekor kırdı.

Lenovo tarafından yapılan açıklamada Moto Z'nin 1 milyon satış barajını aştığı ve kullanıcılardan olumlu tepkiler alındığı belirtildi. Kolay ve modüler yapısıyla kullanıcılar için hiçte kafa karıştırıcı bir yönü bulunmamasıyla en çok beğeniyi toplayan Moto Z, özelliklerinin kullanımı açısından da oldukça pratik. Bu durum kullanıcıların telefona daha fazla ilgi göstermesini sağladı. 
Modüllerin kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilen telefonda farklı özelliklerin kullanılmasını sağlarken batarya modülü, kamera modülü gibi farklı modüller sayesinde kişiselleştirilebilir bir telefonun kullanılması da mümkün hale geldi. Bu bakımdan piyasaya sunulduktan sonra kısa süre içerisinde yüksek satış rakamlarına ulaşan telefonun önümüzdeki süreçte daha fazla satması bekleniyor.

Türkiye satış fiyatı 1.800 TL ile 2 Bin TL olması beklenen telefonun 2017 yılı itibariyle teknoloji marketlerin raflarında olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Lenova Motorola Moto Z
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TeknoUzman     2016-12-23 motorola kalitedir ve hi-tech dir. rakipsizdir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.