Kurtlar Vadisi'nin Yeni Rakibi İsimsizler Mi Olacak

Reyting rekortmeni Kurtlar Vadisi dizisine rakip olabilecek kalitede yeni bir dizi daha geliyor ! İsimsizler dizisinin ilk fragmanı yayınlandı ve dizi hakkında daha fazla bilgiye bu sayede ulaşıldı.

Kurtlar Vadisi'nin Yeni Rakibi İsimsizler Mi Olacak

Bilindiği üzere Türk televizyonlarının en fazla izlenen dizilerinden birisi Kurtlar Vadisi... Ancak Kurtlar Vadisi`ne rakip olabilecek yeni bir yapım daha ortaya çıkarıldı. 

İSİMSİZLER DİZİSİ HEYECAN UYANDIRDI !

Yakında yayınlanmaya başlanacak olan İsimsizler dizisinin ilk fragmanı belli oldu. 34 saniyelik fragman, dizinin konusunu ve bazı sahnelerini anlamaya yetti. İsimsizler`in yayınlanan fragmanında masa üzerinde silah, para kan ve benzeri şeyler bulunurken zaman zaman savaş sahnelerinden kesitler gösterildi ve fragmanın sonuna doğru Türk bayrağı belirerek `Bu vatanın isimsiz kahramanları asla tükenmeyecek.` şeklinde bir yazıya yer verildi.

DİZİNİN KONUSU

İsimsizler, vatan sevgisiyle yanıp tutuşup, kimsenin yaptığı kahramanlığı bilmeyeceğini tahmin ederek vatan için kendi canını tehlikeye atanlar için gerçekleştirilen bir dizidir. Vatan lehine oldukça kritik görevleri bulunan kahramanları konu alan dizi, fragmanından anladığımız kadarıyla bol bol aksiyon sahnesi, çatışma sahnesi içerecek. Büyük bir ihtimalle terörle mücadele konu alınacak. Bakalım dizi beklediği reyting oranlarına ulaşabilecek mi ve Kurtlar Vadisi'ne rakip olabilecek mi?

isimsizler dizisi konusu isimsizler ne zaman başlayacak isimsizler dizisi oyuncu kadrosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.