Kotanın Dostu Olan Youtube Go Duyuruldu

YouTube Go isimli uygulama, Google şirketinin kendi ağını genişletmek amacıyla sunmuş olduğu çok önemli bir sistemdir.

Kotanın Dostu Olan Youtube Go Duyuruldu

YouTube Go isimli uygulama, Google şirketinin kendi ağını genişletmek amacıyla sunmuş olduğu çok önemli bir sistemdir. Netflix platformunun indir / izle seçeneği sayesinde mobil platformlarda coşmasının hemen sonrasında, firma geçmiş bulunduğumuz Nisan ayında kotanın dostu ve de videoları sıkıştırıp indirmemize imkan sağlayan YouTube Go uygulamasını da betaya açtı.

Kotanın dostu olmasının yanı sıra mobil platformlarda Go’nun asıl anlamı da elbette indirmiş olduğumuz videoları, daha sonrasında offline bir şekilde izleme olanağı. Uygulamanın çıkması ile birlikte Hindistan ve 
 de Endonezya Go‘nun bütün özelliklerini kullanabilmekte iken, öteki bölgeler (Amerika ile Avrupa ve benzerindekiler..) bu yeni özellikleri kullanabilmek amacıyla YouTube Red aboneliğine sahip bulunmak mecburiyetindeler.

Bu  yeni duyurulmuş olan uygulamanın sayesinde videoları  kolay bir şekilde indirebilir, hatta bu  indirmiş olduğunuz videoları arkadaşlarınız ile Direct Wi-Fi ya da Bluetooth sayesinde çok basit bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Uygulama ise indirmeler söz konusu olduğu zaman beta süreci içerisinde yalnızca 144p ve  de 360p çözünürlükleri desteklemekte idi. Tam sürümde ise ek bir şekilde 480p seçeneğini de eklemeyi ihmal etmemişler.

Şimdilik yalnızca 2 tane ülkede ücretsiz bir şekilde kullanılabilmekte olan Go’nun gelecek dönemde diğer bölgeler içerisine de dağıtılması beklenmekte. Ya da APK dosyasını indirip uygulamanın özelliklerini kullanmaya  da başlamayı tercih edebilirsiniz..

youtube youtube go kota
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.