Korsanların Yeni Gözdesi Star Trek Discovery Oldu

CBS şirketinin tarafından 24 Eylül tarihinde prömiyeri yapılan Star Trek Discovery ismine sahip TV serisi çok büyük bir ilgi gördü.

Korsanların Yeni Gözdesi Star Trek Discovery Oldu

CBS şirketinin tarafından 24 Eylül tarihinde prömiyeri yapılan Star Trek Discovery ismine sahip TV serisi çok büyük bir ilgi gördü. 2005 senesi içerisinde Star Trek Enterprise isimli serisinden bu zamana kadar bu evrende geçmiş olan ilk diziyi, yalnızca CBS kanalı içerisinden 10 milyon kişi izleme yaptı. Diğer taraftan ise dizi, rekor  bir seviyede korsan olarakta izlenmiş bir halde.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli CBS, dizinin ilk  olan bölümünü normal bir biçimde yayınlamış olsa bile bir dahaki bölümler için CBS All-Access ismine sahip bir servise abonelik şartını koyduğunu duyurdu. Tabii ki de ülkemiz içerisinde Uzay Yolu ismi ile sevilen bilim ve kurgu efsanesinin yeni dizisini izlemeyi isteyenler servise de abone oldu. Ve ayrıca abone olanların sayılarının beklentileri aşmış olduğu bile söylenmekte. Diziyi ülkemiz içerisinde izlemeyi isteyenlerin de Netflix abonesinin olmasının gerekli olduğunu not olarak düşmekte yarar var.


Servise abone olmayı istemeyenler de tabii ki adeta korsan filmlere hücum etmiş oldu. Korsancıların en gözdesi ise The Pirate Bay tarafından sunulmuş zirvede yer alan 20 torrent listesine bu diziye ait ilk 2 bölümü çok sağlam bir giriş yapmış oldu.

Zirvede ise Game of Thrones yer alırken, Star Trek Discovery filminin 1. Bölüm ile 2. Bölüm de liste içerisinde hızla yükselmeyi başardı. Bazen bölümlerin 9 ve de 19. sıraları almış olduğu bile görüldü. Tabii ki liste içerisinde devamlı bir şekilde sıralamalar değişebilmekte. Görünene bakılırsa dizi bu korsan listesinin öne çıkmış olan isimlerinden bir tanesi olacak.

cbs star trek enterprise netflix
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.