Korsan Dizileri İndirenleri Tespit Ettiler

Korsan dizi günümüzde yer alan en büyük problemler arasında bulunuyor.

Korsan Dizileri İndirenleri Tespit Ettiler

Korsan dizi günümüzde yer alan en büyük problemler arasında bulunuyor. Özellikle de yapımcı firmaları çok büyük bir ekonomik zararlara sokabilmekte olan dizi sızıntıları ise geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Game of Thrones isimli dizi ile beraber tekrar gündemde kendisine  çok geniş bir yer bulmuş idi.

The Walking Dead adına sahip olan popüler dizinin yapımcı firmalarından AMC, dizi sızıntılarının önüne geçebilmek amacı ile çok daha yeni bir teknoloji kullanacak olduğunu resmi bir şekilde açıkladı. Bundan sonra paylaşılacak olan The Walking Dead isimli dizinin bölümlerinde özel bir takım işaretler yer alıyor olacak.

Dizinin paylaşılmadan önce iletilmiş olduğu birimler veyahut kuruluşların diziyi sızdırmış olması durumunda gizli bir biçimde ve  de rastgele yerleştirilecek olduğu açıklanan bu özel işaretler sayesinde kimin sızdırmış olduğu da kesin bir biçimde belirlenebiliyor olacak.

Buna ek bir şekilde kullanıcılarda yer alan özel işaretlerin dizinin yayınlanmış resmi bölümünde bulunmaması durumunda kullanıcının korsan izlemekte olduğunu da kanıtlamak tamamen olanaklı bir duruma gelmiş olacak. AMC Şirketi ise bulmuş olduğu bu yönteme fazlası ile güvenmekte olduğunu her fırsatta dile getirmekten çekinmemekte

Pekala sizce AMC isimli yapımcı şirketi, bu şekildeki bir yöntemle korsan dizinin önüne geçebilmiş olacak mı?

amc the walking dead game of thrones
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.