KONAMI Pes 2017 Mobil’de Türkiye Kararıyla Şok Etti

PES 2017 mobil oyununda alınan Türkiye kararı şaşkınlıkla karşılandı. KONAMI neden böyle bir karar aldı? Alınan kararların detayları neler?

KONAMI Pes 2017 Mobil’de Türkiye Kararıyla Şok Etti

Futbol oyunları içerisinde artık yavaş yavaş geri planda kalarak FIFA’nın arkasında yer almaya başlayan PES, son versiyonu olan PES 2017 serisi için müjdeli bir haber vermişti. Dün verilen haberle beraber PES 2017 serisinin mobil versiyonunun yayınlandığı açıklandı. Hem Android hem de iOS işletim sistemleri için yayınlanan yeni oyunla beraber uzun süredir beklenen gelişmede yaşanmış oldu. Oyunun yayınlanmasının ardından ücretsiz olarak mobil telefonlara indirilebilen PES 2017 içerisinde bir detay ise kafaları karıştırdı. Alınan kararla beraber oyunda ülkemizin Avrupa ülkeleri içerisinde değil de Asya ülkeleri içerisinde listelendiği görüldü.

Pes 2017 Neden Böyle Bir Karar Aldı?

Oyunun içerisinde geniş bir oynanış yelpazesi dikkat çekse de Türkiye’nin Asya ülkeleri içerisinde gösterilmesi adeta şok etkisi yarattı. Şimdiye kadar her seferinde Avrupa’da gösterilmesine karşın bu kez Asya’da yer alan ülkemizin hakkında neden böyle bir karar alındığı ise merak konusu. Konu hakkında KONAMI tarafından bir açıklama yapılmadığını da eklemek gerekiyor. Neden böyle bir tercih yapıldı? Firmanın amacı ne? Bunu ancak PES 2017 için yapılacak resmi açıklamayla görmek mümkün olacak. Bunun için ne zaman açıklama yapılacağı da belli değil.  

konami pes 2017 mobil avrupa asya pes
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.