‘Kolaysa Sen Yap’ Cuma Akşamı TRT1’de!

TRT1’in sevilen yarışma ve eğlence programı ‘Kolaysa Sen Yap’ Cuma akşamı saat 23.00’de yeni bölümü ile TRT1 ekranında olacak.

‘Kolaysa Sen Yap’ Cuma Akşamı TRT1’de!

Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve sunuculuğunu ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir’in üstlendiği yarışma programı ‘Kolaysa Sen Yap’, 11 Ağustos 2017 Cuma günü 23.00’de yeni bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

 

Cuma geceleri ekrana gelen ‘Kolaysa Sen Yap‘ta yarışmacılar becerilerini sergileyecekleri oyunların yanı sıra sorulara verecekleri cevaplarla bilgilerini de gösterecekler.

 

Yeni Bölümde Neler Olacak?

 

11 Ağustos 2017, Cuma günü yayınlanacak olan Kolaysa Sen Yap’ın yeni bölümü ‘’Narkoz’’ ve ‘’Bypass’’ ekiplerinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 34. bölümünde yarışmacı ekipler, ‘İp Cambazı’, ‘Kolaysa Sen Patlat’ ve ‘Döner Merdane’ oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı alan ekip finalde ‘Yangın Var’ oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 

Yeni bölümde yarışmacılar sırasıyla lastikle yumurta taşıma, döndür başımı, tık tık düşme oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde ‘Yangın Var’ oyununu oynayarak gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirleyecek.

 

Yapımcılığı Fiyaka Film Prodüksiyon’a, format tasarımı Mustafa H. Öztürk'e ait TRT1’de yayınlanan yarışmaya başvurular www.kolaysasenyap.tv adresinden yapılabiliyor.

 

 

‘Kolaysa Sen Yap’ Künye

Yapımcı: Fiyaka Film Prodüksiyon (www.fiyaka.com.trt)

Genel Yönetmen ve Format Tasarım: Mustafa H. Öztürk

Yapımcı: Salih Kurt – Mustafa H. Öztürk

Yönetmen: Nihal Ağırbaş

Süre: 60 – 75 dk.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.