Knight Online’da Grafik İyileştirme Çalışması Yayınlandı!

Türkiye'de MMORPG alanındaki en başarılı oyunlardan biri olan Knight Online, 2004 yılından itibaren Türkiye'deki serüvenini bir adım öteye taşıdı. Oyundaki grafikleri yenileyen Knight Online, kullanıcılarına HD kalitesinde grafiklerle yeni bir güncelleme yayınladı.

Knight Online’da Grafik İyileştirme Çalışması Yayınlandı!

Türkiye’de MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyunu Knight Online’dan oyuncularını şaşırtacak, bir o kadar da heyecanlandıracak bir haber var! 2002 senesinde hazırlanan ve 2004’ten beri Türkiye, Avrupa ve Amerika’da aktif bir şekilde oynanan Knight Online, eklenen içerikler ile oyuncularını fazlasıyla tatmin etmesine rağmen grafiksel olarak çok fazla bir gelişim göstermemişti. Oyuncularının grafiksel gelişim beklentilerinin farkında olan Knight Online yetkilileri yaptıkları açıklama ile bu beklentilerin 23 Mart itibarıyla karşılandığını duyurdu. Hazırlanan çalışma ile Knight Online’ın grafik yapılandırmasında iyileştirmeler yapıldığı ve oyunculara HD’ye yakın bir grafik kalitesi sunulduğu belirtildi.

Yapılan grafik iyileştirme çalışmaları sonucunda oyun içerisindeki ekipmanların, NPC’lerin ve genel yapısının çok daha kaliteli görünümlere sahip olduğu belirtiliyor. Bu konu ile ilgili Knight Online ekibi birkaç görsel paylaştı. Biz de sizlerle paylaşıyoruz.

Paylaşılan görsellere bakıldığında grafiklerde oldukça iyi gelişimler olduğu anlaşılıyor. Knight Online gibi bir efsane için böyle bir çalışma yapılması eminiz ki Knight Online ile tanışmış tüm okuyucularımızı mutlu etmiştir. Eğer Knight Online’a başlamak ve bu müthiş görsel değişimleri kendiniz gözlemlemek isterseniz oyunun web sitesine giriş yapabilirsiniz

knight online ko knight online güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.