Kısmetse Olur’da Neler Oluyor ( Semih Ve Hazal Neden Ayrıldı)

Hafta sonu yapılan finalde Metehan'ın eve veda etmesi ve Hazal'ın kıskançlık kavgasından sonra Kısmetse Olur evinde sinirler iyice geriliyor. Kısmetse Olur 16 kasım çarşamba 281. bölüm fragmanı ile tartışma ve kavgaların eksik olmadığı programda evin en olaylı yarışmacılarından Metehan'ın evden ayrılmasından sonra evde kavgalar devam etti.

Kısmetse Olur’da Neler Oluyor ( Semih Ve Hazal Neden Ayrıldı)

Kısmetse Olur'da Metehan'ın elenmesinin ardından bir ayrılıkta Semih ve Hazal arasında yaşandı. Hazal ve Semih önümüzdeki bölümlerde ne yapacak? Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı yine şok edecek.

Kısmetse Olur 16 kasım çarşamba fragmanının yayınlanmasıyla birlikte evde yeni promlemlerin başlıyor. Kısmetse Olur yeni bölümü büyük bir heyecana sahne olacak gibi duruyor.

KISMETSE OLUR'A KİM VEDA ETTİ?

Kısmetse Olur evinde elemeye kalan son iki isim Aycan ve Metehan oldu. Elenecek ismi belirleyen ise damatlar veya gelinler evinden çeki alan isim kendi evindeki kişiyi korumayı başardı. Heyecan dozunun arttığı dakikalarda Seda Akgül, çeki alan ismi açıkladı ve eve veda eden isim belli oldu. Gelinler evinden Hazal'ın 10 bin TL'lik ödülü alması nedeniyle eve veda eden isim damat adayı Metehan oldu.

SEMİH VE HAZAL NEDEN AYRILDI:

Kısmetse Olur’a bu hafta damga vuran bir diğer olay ise Semih ve Hazal ilişkinin bitmesi oldu. Hazal’ın kıskançlıklarına daha fazla dayanamayan Semih, çok fazla ödün verdiğini ifade etti ve daha fazla yapamayacağını söyleyerek ayrılık kararı aldı. Gözyaşlarını boğulan Hazal’ın çiftlerin yazıldığı tahtadan isimlerini silmesi ise ipleri kopma noktasına getirdi. İkilinin ilerleyen günlerde barışıp barışmayacağı, fanları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. 

Kısmetse Olur SEMİH HAZAL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.