Kısmetse Olur 339.Bölümde Neler Olacak Yeni Bölüm Hakkında Detaylar

Kısmetse Olur, hafta içi yayınlanan, özellikle bayanlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan bir reality show programıdır. Kısmetse Olur'un yarın ki bölümünde neler yaşanacak?

Kısmetse Olur 339.Bölümde Neler Olacak Yeni Bölüm Hakkında Detaylar

Bilindiği üzere televizyon ekranlarında her hafta içi çeşitli reality show programları yayınlanıyor ve bunların özellikle izdivaç, aşk ile ilgili olanları bayanlar tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Kısmetse Olur programı da uzun zamandır bu alanda bayrağı taşıyan programlardan. Evlilik üzerine olan Kısmetse Olur, diğer izdivaç programlarından biraz daha farklı bir tarzı benimsemiş bir reality show programıdır.

Peki programın yarın yayınlanacak olan bölümünde ne gibi hadiseler ortaya çıkacak?

339.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Kısmetse Olur'a gelen yeni bir misafir var ve bu misafir damat adaylarından olan Berker için geldiğini açıkladı. Bu durumda Gözde ise büyük bir şaşkınlık yaşamakta. Peki gelen kişi kim ve amacı gerçekten de Berker'i elde edebilmek mi? İşte bu soruların yanıtını yarın yayınlanacak olan Kısmetse Olur 339.bölümde öğrenebilirsiniz.

KISMETSE OLUR'DAN EN SON KİM ELENDİ?

Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim Arca oldu. Önümüzdeki süreçte ise eve kimin veda edip kimin yarışmaya devam edeceği üyük bir merak konusu...

 

 

kısmetse olur kim elendi kısmetse olur 339.bölümde neler olacak kısmetse olur 339.bölümde neler oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.