Kırmızı Rengi Bulunan iPhone 7 Modeli Üretilmeyecek

iPhone X ile birlikte iPhone 8 ailesiyle bizleri selamlamış olan Apple şirketi, iPhone 7 ailesi içerisinde de güncelleme yapmaya gitti.

Kırmızı Rengi Bulunan iPhone 7 Modeli Üretilmeyecek

iPhone X ile birlikte iPhone 8 ailesiyle bizleri selamlamış olan Apple şirketi, iPhone 7 ailesi içerisinde de güncelleme yapmaya gitti. Simsiyah  olan renk seçeneğini 32 GB’lık büyüklükteki  sürümler içinde satışa sunmuş bulunan Apple şirketi, kırmızı rengi bulunan iPhone 7 modellerinin üretilmesine de son verdi.

Geçmiş olduğumuz Mart ayı içerisinde karşımıza çıkmış bulunan kırmızı renge sahip iPhone 7 modelleri, Apple şirketinin Product (RED) ismine sahip kategorisinin altında Apple Store üzerinde listelenmişti.

Öteki bütün Product (RED) ürünleri içerisinde olduğu gibi Apple şirketi, kırmızı rengi bulunan iPhone 7 modellerinden elde edilmiş olan gelirlerin bir bölümünü HIV/AIDS'le mücadele programlarını destekleyebilmek amacıyla The Global Fund’a bağış yaptı.

Fakat Apple şirketi, yeni iPhone modelleri içerisinde Product (RED) kategorisi içinde yer alabilecek kırmızı bir iPhone duyurmamış olduğu gibi hali hazırda satışta yer alan kırmızı rengi bulunan iPhone 7 modellerinin satış işlemlerini de durdurdu.

Bunun sebebi tam bir şekilde bilinmese bile Apple şirketinin çevrimiçi mağazası üzerinden artık bir iPhone 7 modeli almayı istediğiniz zaman simsiyah ile birlikte siyah, altın, gümüş veyahut roze altın renkleri arasından birisini seçmek mecburiyetinde kalıyorsunuz.

Piyasa içerisinde ise hala stoklarda kalmış olan kırmızı renge sahip iPhone 7 modellerini bulabilmeniz ise mümkün olabilecektir. Yani eğerki bir kırmızı renge sahip iPhone 7 veyahut iPhone 7 Plus modeli almayı planlamaktaysanız elinizi çabuk tutsanız çok iyi etmiş olursunuz.

apple iphone 7 red
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.