Kim Milyoner Olmak İster'e "uzun kelimeli" soru damga vurdu!

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacıya sorulan ilginç soru olay oldu. Kim Milyoner Olmak İster, tarihinin en ilginç sorusuna sahne oldu.

Kim Milyoner Olmak İster'e

Bilindiği üzere Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu sene format değişikliğine gitti. Yarışmanın sunuculuk koltuğuna bu kez Murat Yıldırım oturdu. Ve aynı zamanda program artık 20 : 00'da yani daha erken saatlerde yayınlanmaya başlıyor. Bu da programın daha fazla reyting almasını sağlıyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde sorulan bir soru, adeta şok etti. Peki o soru ne ?

Programda sorulan soru HİPPOPTOMONSTROSESQUİPPEDALİPHOBİA ile ilgili... Eminiz görünce okumakta zorlandınız. Birazcık da olsa daha rahat okuyabilmeniz için büyük harfler ile yazdık. Sorulan soru ise tam olarak şu şekildeydi ; 

HİPPOPTOMONSTROSESQUİPPEDALİPHOBİA korkusundan müzdarip biri hangisinden korkar?

Sorunun cevabının ise 'Uzun Kelimelerden' olduğu bilgisine ulaşıldı. Böyle bir soru karşısında önce çok şaşıran yarışmacı, ardından iki kez cevap hakkı sağlayan bir jokeri kullandı ve bu joker sayesinde bölümü geçti çünkü ilk yanıtı uzun kelimeler değil, heceler olmuştu. İkinci yanıt olarak ise uzun kelimeleri tercih etti ve doğru cevabı vermiş oldu. 

SOSYAL MEDYADA TARTIŞILDI

Sorulan bu ilginç soru sosyal medyada oldukça tartışıldı ve Kim Milyoner Olmak İster'de soruların zorlaştığı ve ilginçleştiği yönünde yapılan yorumlar çoğunluktaydı. Anlaşılan o ki Kim Milyoner Olmak İster'de gerçekleşen değişiklikler sadece sunucu ve saat ile kalmamış sorulara da yansımış.

 

kim milyoner olmak ister kim milyoner olmak ister hippoptomon sorusu magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.