KFC Şirketinden Özel Tasarıma Sahip Bir Telefon

Amerika’da en sevilen fast food zincirinden biri olan Kentucky Fried Chicken (KFC) ve Çin asıllı Teknoloji devlerinden Huawei şirketi, KFC’nin 30. senesine özel bir şekilde sınırlı sayıda üretilmiş akıllı telefonunu resmen tanıttı.

KFC Şirketinden Özel Tasarıma Sahip Bir Telefon

Amerika’da en sevilen fast food zincirinden biri olan Kentucky Fried Chicken (KFC) ve Çin asıllı Teknoloji devlerinden Huawei şirketi, KFC’nin 30. senesine özel bir şekilde sınırlı sayıda üretilmiş akıllı telefonunu resmen tanıttı. Geçmiş olduğumuz Nisan ayında tanıtılmış olan Huawei 7 Plus modelinin parlak kırmızı rengi ve de KFC sembolünü taşımakta bulunan bu yeni model Çin pazarı içerisinde satışa çıkartıldı.


Amazon sitesinin Çin içerisindeki eşdeğerinden olan Tmall içinde 161 dolar tutarında satışa sunulmuş olan bu özel tasarım, KFC şirketinin Çin'de yer alan 4.000 tane restoranında hoparlörlerden dinlemeyi istediğiniz şarkıları seçebilme olanağı sağlayan özel  bir uygulama olarak belirtilen, K-Müzik uygulaması ile beraber geliyor.

Uzaya bir hamburger göndermiş olan, geçtiğimiz yıl Şangay içerisinde komple robotlar ile çalışan bir tane restoran açmış bulunan KFC’nin  çok ilginç ancak ilgi çekici durumdaki inovasyon anlayışı, çağı çok iyi bir şekilde okuduğunu da kanıtlamış oluyor. Ne diyelimki artık darısı da bizim zincir şirketlerimizin başına. Düşünsenize bir, Battalbey şirketinin 30. senesine özel  olarak Turkcell şirketi ile birlikte ortak bir akıllı telefon çıkartmış olduğunu. Özel olarak sunulacak uygulaması ise atılan konuma teslim  edilecek duble çiğköfte servisi olabilir. KFC bu yaptığı yenilikleri ile gündemdeki yerini korumaya da devam ediyor.

kfc huawei akıllı telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.