Kendinize Ait GIF'leri Facebook Kamerasıyla Tasarlayabilirsiniz

Sürekli olarak neredeyse her taşın alt kısmından '‘hikaye’' isimli özelliğinin çıkmasından biliyoruz ki çok fazla sıkıldınız.

Kendinize Ait GIF'leri Facebook Kamerasıyla Tasarlayabilirsiniz

Sürekli olarak neredeyse her taşın alt kısmından '‘hikaye’' isimli özelliğinin çıkmasından biliyoruz ki çok fazla sıkıldınız. Fakat Facebook kamerasının filtre ve de sunmuş olduğunuz çıkartmalarını, paylaşmıyor olsanız bile farklı fotoğraf ve  de videolar yaratmak amacıyla kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik artık belirtilen  bu kameradan GIF üretebilmenize de olanak sağlanıyor!

Facebook isimli uygulamanızı açıp, ana sayfayı sağa çekmiş olduğunuzda ya da sol üst köşede yer alan kamera simgesine dokunmuş olduğunuzda açılacak olan Facebook kamerası ile, yeni güncelleme ile birlikte gelmiş olan GIF seçeneğine tıklayıp, birbirinden farklı Facebook filtreleriyle çok ilginç GIFlerin tasarımını kolay bir şekilde yapabilirsiniz..

Facebook uygulamasının kamerasını açmış olduğunuzda dans eden bir tane adam görüyorsanız, uygulamanın sizin kameranızı kullanması için izin vermemişsiniz anlamına geliyordur. Bu belirtilen adımı geçtikten hemen sonra, gerek renkli olan özel filtre ve de prisma efektini, gerek ise birbirinden değişik çıkartmaları kullanıp çok değişik ve istediğiniz her tarzda fotoğrafların tasarımını çok kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz.. Bu yöntemle tasarlamış olduğunuz özel fotoğraflarınızı telefonunuza kaydederek istediğiniz her platform içerisinde paylaşmak için hazır tutabilirsiniz. Facebook gelişmeye devam ederken kullanıcıların sıkılmaması için yeni ve değişik özelliklerini de sunuyor ve böylelikle kullanıcıların sevgisini daha da kazanmaya çalışıyor.

facebook kamera gif
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.