Kayseri, Mustafa Çelik'le Sınıfta Kaldı!

3 ayda bir gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Başkanlarının Performansı isimli çalışmasını açıklayan ORC araştırma şirketinin yaptığı araştırma sonucunda Kayseri açısından çarpıcı sonuçlar çıktı! Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları sıralamasında son sıralarda yer alabildi!

Kayseri, Mustafa Çelik'le Sınıfta Kaldı!

Türkiye'de Belediyecilik alanında öncü şehirler arasında ilk sıralarda yer alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne büyük şok! ORC araştırma şirketi tarafından yapılan bir ankette, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilk 30 Büyükşehir Belediye Başkanı sıralamasında ilk 10'da yer alamadı! 

ORC (Objective Research Center) tarafından 22.540 kişi ile yapılan "Büyükşehir Belediye Başkanlarının Performansı" anketinde ilk 30 Büyükşehir Belediye Başkanı sıralamasında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilk 10'da yer alamadı..

16.sırada kaldı
Dünya Araştırmacılar Derneği ESOMAR'ın üyesi olan ORC tarafından 3 ayda bir gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Performans Araştırmasının “Büyükşehir Belediye Başkanlarının Performansı” yayınlandı. 20 Nisan 2016 - 2 Haziran 2016 tarihleri arasını kapsayan araştırmada Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 16.sırada yeralabildi.

İ.Melih Gökçek Birinci Sırada!
Farklı sosyo-ekonomik ve sosyo-demografik gruba mensup kişilerden yaş, cinsiyet ve eğitim kotalarına göre tesadüfi yöntemle gerçekleştirilen ve 22.540 kişi ile yapılan çalışma neticesinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek birinci sırada yeralırken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ikinci, Tahir Akyürek üçüncü oldu. Araştırmalar neticesinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olan Özlem Çerçioğlu dördüncü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı olan Fatma Şahin de beşinci çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın 7. sırada yeraldığı araştırmada Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise 50,9 başarı oranı ile 16. sırada yeraldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilk 30 Belediye Başkanı arasında 23. sırada yeraldı.Nereden nereye?
Oysa ki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne başkanlık yapan Mehmet Özhaseki, bir çok kez en başarılı belediye başkanı seçilirken son olarak Ocak 2015 yılında en başarılı Belediye başkanları araştırmasında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yine birinci seçilmişti.

Haber: Kayseri Tempo

Kayseri Kayseri Son Dakika Mustafa Çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !