Katlanan Elektrikli Bisiklet S1 eBike Satışta

S1 eBike katlanabilir bisikletleri satışa çıktı. S1 eBike serisinin özellikleri neler? S1 eBike bisikletlerinin fiyatı ve tüm özelliklerini haberiimizde bulabilirsiniz.

Katlanan Elektrikli Bisiklet S1 eBike Satışta

Yenilenmiş bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler, sürücüsüz araçlar derken şimdilerde bisikletler üzerine yeni teknolojiler geliştirilmeye başlandı. İlk olarak elektrikli bisiklet modelleriyle karşılaştığımız alanda şimdi ise katlanabilen elektrikli modelleri görüyoruz. Bu modellerden ilki ise S1 eBike serisi oldu. Tanıtımının ardından büyük oranda ses getiren S1 eBike bisikletleri şimdide satışa çıktı. Peki S1 eBike serisini farklı kılan ne? Neden S1 eBike bisikletleri neler sunuyor? Daha detaylı olarak ele alalım.

S1 eBike Bisiklet Özellikleri

S1 eBike serisi tam anlamıyla bir elektrikli bisiklet. Üzerinde 240 W değerine sahip olan bir motorla gelen bisiklet bu sayede maksimum olarak 20 km süratle gidebiliyor. Tabi ki bisiklet ruhunu da taşıyan modelde manuel olarak pedallı kullanım da yapabiliyorsunuz. Özellikle 20 km pil mesafesi sonrasında bisikletlerin kullanımı için manuel sistem oldukça başarılı olarak gösterilebilir.

Bunun dışında bisikleti öne çıkaran bir başka nokta ise bisikletin katlanabiliyor olması. İstediğiniz an bisikleti katlayarak kolay bir şekilde taşıyabiliyorsunuz. Katlandığında kolay taşınabilmesi adına sadece 7 kg ağırlığa sahip olan S1 eBike modelinin karbon fiberden yapılmış olan yapısı da oldukça sağlam bir model sunulduğunun göstergesi. Tüm bu özellikleri ve katlanabilir olmasıyla beraber S1 eBike bisikletlerinin fiyatı ise 1.550 dolar olarak açıklanmış durumda. Fiyatlar ise çeşitli model değişikliklerine göre değişebiliyor.   

S1 eBike katlanabilir bisiklet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.