Kara Sevda 43. Bölümde Defter Kimin Eline Geçti?

STAR TV’nin sevilen ve reyting sorunu olmayan dizisi Kara Sevda dün akşam 43. Yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu.

Kara Sevda 43. Bölümde Defter Kimin Eline Geçti?

Ay yapım imzalı olan dizinin başrolünde Burak Özçivit, Kaan Urgancıoğlu ve Neslihan Atagül’ün yanı sıra birçok usta oyuncu yer alıyor. Dün akşam ekranlara gelen dizide yine nefes kesen sahneler ve dakikalar yaşandı. Dizi sadece ekranlarda değil sosyal medyada da günün konusu oldu.

43. Yeni Bölümünde Neler Yaşandı:

Dizinin 42. Bölümü en son Nihan’ın annesinin defteri Kemal’in şirketine göndermesiyle son bulmuştu buda gelecek bölüm için büyük bir merak konusu oldu.  Dizi dün akşam 43. Yeni bölümüyle ekranlara geldi. Nihan'ın herkesten sır gibi sakladığı defter ortaya çıktı. Nihan'ın bütün sırlarının bulunduğu bu defter ailenin en tehlikeli isminin eline geçti. Nihan’ın Ozan’ın ölümüyle ilgili ortak hareket etme kararına karşın, Kemal’in ciddi endişeleri vardır. Bu endişeler, Emir’in harekete geçmesiyle kanıtlanır. Nihan ile Kemal işbirliği ilk andan Emir’e deşifre olma tehlikesiyle yüzleşir.
Emir, Kemal’in bir gece önce kendisine Nihan üstünden verdiği “dersin” hesabını sormak için vakit kaybetmez. Kemal’in bütün ailesi hedefindedir. Emir her bir hamlesinde eli biraz daha yükseltecektir.  Diğer tarafta Kemal ve Nihan arasındaki sonsuz bağın kanıtı olan defter bir Soydere’nin eline geçer. Yaşanacakların ardından, bu defterin, Nihan’la Kemal arasındaki bağın kanıtı olduğu kadar, Kemal’in ölümle yaşam arasındaki çizgisi olduğu da anlaşılacaktır. Nihan evde defterin yokluğunu fark ettiğinde, yaşayacağı korkunun bir tarafında kızının hayatı, diğerinde de sevdiği adamın hayatı oldu.
Nihan ile Kemal’in araştırmaları, Ozan’ın cinayete kurban gittiğine dair somut bir delil elde etme amacında yoğunlaşır. Kemal, cinayet araştırmasının Nihan’ı Zeynep’e götürdüğünü öğrendiğinde, Nihan’ın arkasında bıraktığı büyük açığı fark edecektir. Kemal ve Nihan’ın Emir’in gölgesinde bundan sonra atacağı her adım için çok dikkatli olması gerekmektedir. Kemal, Emir’in kendisini durdurabilmek için ne kadar ileri gidebileceğini acı bir şekilde öğrenir. Kendisinden ailesine uzanan savaşın hesabını, Kemal de Emir’e sormadan bırakmaz.  Ozan’ın ölümüne dair şüphelerini ispatlayabilecek yeni bir kanal bulan Kemal, Nihan’la tekrardan bir araya gelir. Ozan’ın öldüğü güne dair ortaya çıkacak yeni bilgiler, Kemal’in elinde önemli bir delile dönüşür.  Emir’in yaptığı ataklarına Kemal’in vereceği cevap, Kozcuoğlu Ailesi’ne bugüne kadarki en büyük darbeyi indirecektir. 

STAR TV Burak Özçivit Kaan Urgancıoğlu Neslihan Atagül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.