Kadınların Regl dönemleri için çok özel bir uygulama. Hem de ücretsiz…

Bu uygulama ile kadınların aylık periyodlarını takip etmeleri basitleşiyor. Hamile kalma döneminde zorluk yaşayan kadınların da işi artık daha kolay.

Kadınların Regl dönemleri için çok özel bir uygulama. Hem de ücretsiz…

Kadınlar regl günlerini uygulamaya yükleyerek, ay içerisinde regl günlerini düzenli takip edebiliyor. Bu sayede kadınlar öncesinden özel günlerine hazırlıklı olmuş oluyor.

Başta çalışan kadınlar olmak üzere, bir çok kadının her geçen gün daha fazla itibar ettiği uygulama bir nevi sanal ajanda görevini görüyor.

Adet ve doğurganlık takvimi sağlayan uygulama ile,döngü istatistiklerinize, ortalama adet uzunluğunuza, yumurtlama günlerinize ve adet periyodunuza ulaşabilirsiniz. Özellikle çocuk sahibi olmak isterken problem yaşayan ya da doktor tavsiyesi ile süreci hızlandırmaya çabalayan evli kadınların da tercih ettiği WomanLog uygulaması, kadınların hamile kalma süreçlerinde en çok faydalandığı uygulamalardan biri durumunda.

Genel özellikleri ücretsiz olan Womanlog’un bir de Pro versiyonu var. Bir miktar ücret ödeyen kullanıcılar ayrıca başkaca özelliklerden de faydalanabiliyor. Womanlog kullanıcısı bir çok kadın, uygulamadan fayda gördükçe, yaşamının kolaylaşması için belli bir miktar daha ödeyerek Pro versiyonuna geçmeyi de tercih ediyor.  

Womanlog Pro’nun avantajları nelerdir?

Genel özellikleri ücretsiz olan Womanlog Pro’nun diğer bazı özellikleri için ise kullanıcıların  ile döngüsel takvim, luteal faz, servikal mukus izleme, ovülasyon tarihi, ovülasyon ve gebelik testi ve farklı dış görünüm özellikleri satın alabilirsiniz. 

Apple Android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.