John Wick 3'ün Geleceği Açıklandı

Lionsgate firmasının son senelerdeki en başarılı projesinden olan John Wick isimli serisi, John Wick: Chapter 3 ile birlikte geriye dönmekte.

John Wick 3'ün Geleceği Açıklandı

Lionsgate firmasının son senelerdeki en başarılı projesinden olan John Wick isimli serisi, John Wick: Chapter 3 ile birlikte geriye dönmekte. İlk çıkan filmi 2015 senesi içerisinde büyük bir yankı uyandırmayı başaran ve 2. filmle birlikte de başarısını pekiştirmeyi başaran serinin yeni filmi ile ilgili vizyon tarihi şimdiden kesinleşti.

Jonh Wick 3 ile birlikte Lionsgate  çok büyük bir başarı yakalar iken, Keanu Reeves ise ününe biraz daha ün katmayı başarmış idi. Yüksek durumdaki temposu ve de  bu yüksek tempoya fazlasıyla iyi bir biçimde ayak uyduran hikayesi ile birlikte John Wick isimli serisi son senelerin en başarılı durumdaki aksiyon serilerinden bir tanesi oldu.

Bu defa ise devlerin arasına çıkış yapmak için hazırlanıyor. Genel bir şekilde ilk 2 yapım içerisinde çok daha fazla rakiple uğraşmamış olan Lionsgate, 3. filmi yaz dönemi içerisinde bizlerle buluşturmaya hazırlanmakta. THR’s Borys Kit'in yayımlamış olduğu raporuna bakılırsa John Wick: Chapter 3 filmi 17 Mayıs 2019 tarihi içerisinde vizyona girmiş olacak.

Bu gerçekten fazlası ile önemli bir tarih zira yeni maceralardan Avengers 4'ün yalnızca 2 hafta sonrasında vizyonda bulunacak. Öte yandan Minecraft ve de Alladin gibi dev durumdaki markaların da yaklaşık olarka bir hafta daha öncesinde bizler ile buluşmuş bir durumda olacak.

john wick 3 lionsgate john wick: chapter 3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.