Jailbreak IOS 10.2 için geliyor

Apple'ın geçtiğimiz günlerde yayına aldığı ve pil sorununu gündeme getiren işletim sistemi versiyonu IOS 10.2 için Jailbreak sürümü de dillendirilmeye başlandı. Geçtiğimiz hafta 10.1.1 sürümü için yayınlanan Jailbreak versiyonu önümüzdeki günlerde IOS 10.2 için de gelecek.

Jailbreak IOS 10.2 için geliyor

Geçtiğimiz günlerde iPhone 7, S6 ve iPad Pro için yayınlanan Jailbreak sürümü henüz beta aşamasındayken şimdi de IOS 10.2 işetim sistemi versiyonu için çıkarılacak olan Jailbreak sürümü konuşulmaya başlandı. 

Henüz beta sürümünde olan ve IOS 10.1.1 versiyonunu kullanan Apple ürünlerinde kullanılabilen Jailbreak sürümü için daha önce uyarılar yapılmış ve beta sürümünde olması nedeniyle dikkatli olması gerektiği konusunda iPhone kullanıcılarına bilgilendirme yapılmıştı. 

Henüz beta versiyonun olası hatalarının test edilmediği ve tutarlı bir sürümün yayınlanmadığı Jailbreak için, şimdi de geçtiğimiz günlerde yayına alınan ve pil sorunlarını gündeme getiren IOS 10.2 versiyonuna uyumlu versiyorun çalışmalarının başladığı ifade edildi. 

Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili net açıklamaların gelmesi beklenirken, şuan için asıl önemli olanın geçtiğimiz günlerde yayınlanan beta Jailbreak sürümü için tutarlı bir sürümün yayınlanması olurken, iPhone ve iPad kullanıcıları tutarlı sürümü merakla beklemeye devam ediyor. 

jailbreadk IOS 10.2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.