İzdivaç Programı Adaylarından Birkan ve Esmira'dan Yatakta Poz !

İzviaç programları ile ilgili halkın tepkisini arttıracak bir yeni hadise daha yaşandı ! Zuhal Topal'la İzdivaç programında bulunan iki aday Esmire ve Birkan'ın yatak görüntüleri ortaya çıktı !

 İzdivaç Programı Adaylarından Birkan ve Esmira'dan Yatakta Poz !

Bilindiği üzere ülkemizde izdivaç programları çok yoğun bir ilgi görmekte. Bu yoğun ilgi nedeniyle çok fazla izdivaç programı bulunuyor. Bu izdivaç programları arasından en popülerlerinden biri olan Zuhal Topal'la İzdivaç programı ilginç bir hadiseye sahne oldu. Programda bulunan iki aday olan Birkan ve Esmira'nın yatak fotoğrafı sosyal medyada yayıldı !

Söz konusu fotoğrafı internet adresimizde yayınlamaycağız. Ancak ifade edecek olursak fotoğrafta Birkan ve Esmira muhtemelen çıplak çünkü fotoğrafta omuz , kol kısımları çıplak ve birbirlerine sarılıp o şekilde poz çekilmişler. Yatakta oldukları da görüntüye yansıyan yastıktan belli oluyor  ve yattıkları bariz şekilde belli. Bilindiği üzere iki isim de henüz izvidaç programında tanışıklık aşamasında ve hal böyle iken sosyal medyada iki isme de çok büyük bir öfke hakim. Aynı zamanda izdivaç programı da bu tepkiden nasibini alıyor.

RTÜK CEZA KESMİŞTİ

RTÜK, henüz bir iki gün önce izdivaç programlarına yönelik büyük bir para cezası kesmişti. Bunun bir numaralı sebebi de aile değerlerinin programda hiçe sayılması, ahlaksız hadiselerin dönmesiydi. İyice şov programına dönen evlilik programlarında halk da gerçek bir evliliğin söz konusu olmadığını düşünüyor. Hatta geçtiğimiz günlerde bu sektörde bulunan en ciddi isimlerden Esra Erol, yaptığı açıklamada diğer izdivaç programlarının evlendirmediğini söylemişti. Söz konusu fotoğraflar da bunu net bir biçimde yansıtıyor. Maddiyatın ve dış güzelliğin de adaylar tarafından çok önemseniyor oluşu tepkileri daha da arttırıyor.

 

birkan ve esmira yatak pozu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.