İşte En Net iPhone 8 Tasarımı

iPhone 8 için en net tasarım ortraya çıktı. Yeni seri akıllı telefonların görüntülerinde yer alan tüm detaylar ve yenilenmiş iPhone 8 konsept tasarımları.

İşte En Net iPhone 8 Tasarımı

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 akıllı telefonları için tasarım çalışmaları ortaya çıkmaya başladı. Kısa süre önce telefonların fabrika çizimleri olduğu iddia edilen görsellerin yayınlanmasının ardından iPhone 8 modeli için tasarım çalışmaları da hız kazanmaya başladı.

Özellikle telefonların OLED ekran sistemi ve parmak izinin ön kısımda ana ekrana entegre edileceği gibi açıklamalar iPhone 8 akıllı telefonlarının tasarımlarının daha da merak edilmesine neden olmuş ve haliyle yeni tasarım çalışmaları da artış göstermişti. Tabi ki bu tasarım görselleri içerisinde gerçeğe yakın olduğu düşünülen farklı çalışmalarda yok değil. Son yapılan çalışmada bu bağlamda şimdiye kadar ki en net iPhone 8 tasarımını ortaya koymuş oldu.

iPhone 8 İçin Bambaşka Konsept

Akıllı telefonlar için yapılan paylaşımlarında elde ettiği doğruluk paylarıyla dikkat çeken Venya Geskin tarafından paylaşılan yeni iPhone 8 konsept çalışmasıyla beraber akıllı telefonun beklenen tasarımı için en net görseli de sunulmuş oldu.

Yine dikey kamera kullanımı yapıldığı ve yine ön kısmın tamamen oluştuğunu vurgulayan tasarımda iPhone 8 akıllı telefonların ilgi odağı olacağı da net bir şekilde görülüyor. Şimdiden ilgi çeken iPhone 8 görsellerinin gerçek model ile ne kadar ilgisi olacağı ise ancak Apple’ın tanıtımlarıyla ortaya çıkacak. Bakalım beklentiler karşılanabilecek mi?

iphone 8 iphone 8 görseller iphone 8 tasarım iphone 8 en net görsel venya geskin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.