İşte Beklenen Oyun Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

Ghost Recon Wildlands oyununun sistem gereksinimleri resmen belli oldu ! Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands sistem gereksinimlerini paylaşıyoruz.

İşte Beklenen Oyun Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

Bildiğiniz üzere Tom Clancy's serisi, ilk olarak  Tom Clancy's tarafından ortaya çıkarılmıştır ve serinin isminde de bu yüzden Tom Clancy's ibaresine yer verilmektedir. Ancak zamanla Tom Clancy's oyun serisi Ubisoft tarafından yapılan ve dağıtılan bir seri haline geldi. Dünyaca ünlü oyun yapımcısı Ubisoft, Tom Clancy's serisini layıkıyla sürdürmeye devam ediyor. Ubisoft, son olarak Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands isminde bir savaş oyunu duyurmuştu ve AAA sınıf olan bu oyun, oyun dünyasında çok büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Ünlü marka, Mart ayı içinde oyunu resmen piyasaya sürecek. Hatta Ubisoft şu günlerde oyunun ne gibi sistem gereksinimleri duyduğunu da açıkladı. 

Oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgileri sizlere aktarmadan önce, gereksinimlerin gayet makul olduğunu söylemeliyiz. Gerçekten de Ubisoft gayet optimize, kaliteli ancak sistemi çok yormayacak bir oyunu bizlere sunacak. Tabii açıklanan sistem gereksinimleri haricinde herhangi bir optimizasyon sorunu yaşanmaz ise...

TOM CLANCY'S GHOST RECON WİLDLANDS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İlk olarak oyunun minimum sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşalım ;

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, en az 6 GB RAM donanımı istemekte, oyunu i5 2400 veyahut ayarında bir AMD işlemci ile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Öte yandan Windows XP ve Windows Vista gibi eski işletim sistemlerinde çalışmayan oyun, en az Windows 7 işletim sistemi talep etmekte. Bunun yanında 64 bit gereksinimini de unutmamak gerekiyor. Yani oyunu 32 bit olan bir işletim sisteminde oynamanız maalesef mümkün değil. Grafik kartına geçecek olursak oyun Gtx 660 ve HD 7870 grafik kartları ile çalıştırılabiliyor. Minimum 2 GB grafik kartı gereksinimi duyuyor.

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde ;

Oyunu rahat bir biçimde, yüksek kalitede oynayabilmek için en az i7 3770 veya denginde bir AMD işlemciye sahip olmalısınız. Aynı zamanda 8 GB RAM ve GTX 970 - Rx 480 gibi güçlü grafik kartlarınızın olması gerekiyor. Tavsiye edilen işletim sisteminin de Windows 10 olduğunu hemen ifade edelim.

 

ghost recon wildlands sistem gereksinimleri wildlands sistem gereksinimleri nelerdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.