İstanbul'da Alışveriş Merkezinde Panik !

İstanbul'da alışveriş merkezinde kısa süreli bir panik yaşandı. Elimize ulaşan bilgilere göre elinde silah bulunan bir kişi ile başka bir kişi sinema bileti almak için kuyruk beklerken kavga etti. Silahı gören vatandaşlar panikle oradan oraya kaçıştı.

İstanbul'da Alışveriş Merkezinde Panik !

Bilindiği üzere alışveriş merkezleri artık çok büyük ve özellikle kış aylarında genelde insanlar alışveriş merkezlerinde buluşuyorlar. Bugün İstanbul'da meydana gelen yeni bir hadise büyük bir panik yarattı. Elimize ulaşan bilgilere göre sinema kuyruğunda gerginlik dolu anlar yaşandı !

Recep İvedik 5 film için bilet almak isteyenler olduğu için sinema salonunun önünde çok büyük bir kalabalık vardı. Bu kalabalıkta bağrışma sesleri çok yükseldi ve çıkan kavgada iddiaya göre bir kişi belindeki silahı çıkardı. İşte bu yüzden alışveriş merkezi kısa süreli bir kaos yaşadı. Belinde tabanca taşıyan kişi büyük paniğe neden oldu. 

SİLAHLA NASIL GİRDİ?

Bilindiği üzere alışveriş merkezleri genelde X-ray cihazları ile korunmakta. Her güvenlik görevlisi insanları bu cihazlardan geçirmek zorunda. Özellikle son zamanlarda yaşanan terör olayları nedeniyle artık güvenlik görevlileri çok daha fazla dikkat etmek durumundalar. İşte bu noktada içeriye silahlı bir kişinin nasıl girebildiği büyük merak konusu oldu. Olay ile ilgili kamera kayıtlarının incelenmesi beklenmekte. Polis ve aynı zamanda alışveriş merkezi yetkilileri de olayın aydınlatılması için çaba sarfediyorlar. Söz konusu olayda şans eseri herhangi bir yaralananın olmadığını da sizlere ifade edelim.

 

 

istanbul alışveriş merkezi silahlı kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.