İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 17

Koronavirüs sonrası İstanbullular evde kalmaya devam ediyor. Trafik yoğunluğunun yüksek seyrettiği haftanın ilk gününde İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 17 olarak gözlendi

İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 17


Türkiye'de de korona virüsün görülmesi ile birlikte sokaklar boşalmaya başladı. Pazartesi günleri büyük yoğunluğun yaşandığı İstanbul trafiğinde yoğunluk bu sabah saatlerinde düştü. Pazartesi sabahı saat 08:00 itibariyle yoğunluğun yüzde 17'ye düştüğü İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.

 

Dünyada birçok ülkede ölümlere sebep olan korona virüsün Türkiye'de de görülmesinin ardından İstanbul adeta sessizliğe büründü.

Pazartesi günleri sabah saatlerinde adete kilitlenen İstanbul trafiğinin bugün yoğunluk seviyesi oldukça düştü. Düşüş ile birlikte normal zamanlarda kırmızı olan trafik yoğunluğu yeşile büründü.

 

İstanbul trafiğinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden Anadolu Yakası'na geçişlerde, Beşiktaş ve Maslak civarında trafik yoğunluğu gözlenirken, Anadolu Yakası'nda Güzelyalı minibüs yolunda da zaman zaman yoğunluk hakim oluyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.