İptal Edilmiş Olan Çerçevesiz Microsoft Lumia Modelini Sızdırdılar

Microsoft Phone sürümünün son günlerini yaşamış olduğu şu günlerde Windows Central isimli sitesi hiç bir zaman tanıtılmamış olan ve de tanıtımı yapılmayacak Lumia modellerini de gün yüzüne çıkartmaya devam ediyor. Bu defaki konukları da çerçevesiz bir Microsoft Lumia Vela isimli modeli.

İptal Edilmiş Olan Çerçevesiz Microsoft Lumia Modelini Sızdırdılar

Microsoft Phone sürümünün son günlerini yaşamış olduğu şu günlerde Windows Central isimli sitesi hiç bir zaman tanıtılmamış olan ve  de tanıtımı yapılmayacak Lumia modellerini de gün yüzüne çıkartmaya devam ediyor. Bu defaki konukları da çerçevesiz bir Microsoft Lumia Vela isimli modeli.

Xiaomi şirketinin Mi Mix modeli ile adeta bir devrimin yaratılmış olduğu akıllı telefon sektörü içerisinde şimdilerde tanıtılmakta olan her telefonda yüksek  bir ekran kasa oranlarını görmekteyiz. Bunun sayesinde çerçevesiz diye isimlendirdiğimiz yeni nesildeki akıllı telefonlar, Microsoft  şirketinin sayesinde çok daha önceki bir zamanda bu tasarıma da sahip durumda olabilirmiş.

Microsoft şirketinin  Lumia Vela kod ismine sahip  olan modelini ortaya çıkartmış olan Windows Central, ortalıkta daha ne bir  Xiaomi Mi Mix modeli ne ise Samsung Galaxy S8  modeli varken Microsoft şirketinin çerçevesiz bir tasarıma sahip olan model üstünde çalışmakta olduğunu ortaya çıkarttı.

Haberin içinde ne yazık ki bu bahsi geçen modelin geliştirilme aşaması içerisinde yaşanan sorunlardan ötürü yaşama Lumia 435 gibi fazlası ile basit bir model şeklinde geçmiş olduğundan bahsedilmekte. Fakat eğerki bu yaşanan sorunların üstesinden gelinebilseydi, her ne kadarda giriş seviyesinde özelliklere sahip olsa bile, çerçevesiz durumdaki Microsoft şirketinin  Lumia modeli 200 dolar tutarının daha altında bir fiyat ile tanıtılmış olacaktı.

microsoft microsoft lumia microsoft lumia vela
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.