iPhone'lere Özel Whatshapp Güncellemesi!

Haberleşmenin kolay ve popüler yolu olan Whatsapp, iPhone'nin işletim sistemiyle birlikte yapacağı yeniliklere ayak uydurmak için kendini güncellemeye yoluna gitti.

iPhone'lere Özel Whatshapp Güncellemesi!

Apple'nin başarılı ürünü iPhone'nin en güçlü serisi olması beklenen 7 için çalışmalar son bulup artık geri sayıma geçilirken, Whatsapp bu cihaz için kendini yenileyecek. Sadece iPhone için yapacağı güncellemeyle yenilenecek olan Whatsapp, 7 serisiyle birlikte kullanıma sunulacak olan IOS 10'a özgü bazı özellikler aktif edecek. Bunların başında Apple Music'te dinlenilen müzikler çok rahatlıkla Whatsapp üzerinde de paylaşılacak. Ancak bu paylaşımlar sadece IOS 10 işletim sistemi güncellemesini kabul eden iPhonelerde yapılabilecek.Ayrıca imessage özelliğiyle sayısız emoji kullanacak olan Apple'nin bu emojilerinin Whatsapp'a da uyarlanabileceği bilgisine ulaşıldı.

1 Milyardan fazla kullanıcısı olan Whatsapp'ın bu uygulamaları öncelikle Apple için kullanacağı fakat daha sonra Samsung ve benzeri giib telefonlara özel uygulamalar içinde kendini yenileyeceği iddia ediliyor. Whatsapp, günlük 100 Milyonun üzerinde sesli konuşma başarısı gösteren ve saniye de bin 100 görüşme yapılabilen sesli arama uygulamasını Apple için daha kolay ve başarılı bir hale getirmek içinde çalışıyor.

 

Whatsapp Nedir?

WhatsApp, kullanıcılarına anlık mesajlaşma, sesli veya görüntülü konuşma gibi hizmetleri kullanılan internat paketi üzerinden veya Wi-Fi üzerinden ekstra ücret ödenmek zorunda kalınmaksızın sunan mobil bir uygulamadır. WhatsApp kullanarak, sevdiklerinizle veya yakınlarınızla telefon üzerinden mesajlaşabilir, sesli veya görüntülü konuşma yapabilirsiniz. WhatsApp bu hizmetler için hiç bir zaman ücret talep etmez. Bu nedenle özellikle son günlerde gündeme gelen WhatsApp Gold veya WhatsApp Plus gibi ürünlere kanarak ücret ödememenizi özellikle tavsiye ederiz. 

WhatsApp İndir

WhatsApp uygulaması kullanıcıları arasında internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma, emoji gönderme, dosya veya fotoğraf gönderme gibi hizmetler sunan bir akıllı telefon uygulamasıdır. IOS ve Android platformlarından elde edilebilecek ve kullanılabilecek olan WhatsApp uygulaması, Windows Phone üzerinde ise yeteri kadar etkili olmadığı gibi indirme imkanı da şimdilik sunulmuyor. Windows kullanıcıları, geçtiğimiz hafta içinde hizmete sunulan WhatsApp Web uygulaması ile masaüstü bilgisayarlar ve Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlarda da kullanabilmeye başladılar. 

 

Whatsapp İndirme İşlemi Tamamen Ücretsizdir!

IOS ve Android marketlerde WhatsApp uygulamasını edinmek için sadece bu platformlarda WhatsApp araması yapmanız yeterli. Arama sonrası karşınıza whatsapp’ın simgesi belirecektir. WhatsApp simgenin yanında veya altında bulunan indir butonuna tıklamanız halinde uygulama, kullandığınız cihaza yüklenmeye başlar. Ancak belirtmekte fayda var. bu işlemler tamamen ücretsizdir. Eğer herhanbi biri veya herhanbi bir servis sizden bu yönde ücret talep ediyorsa ordan hemen uzaklaşın! 

WhatsApp Whatsapp indir whatsapp ios whatsapp iphone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.