iPhone X Modelinin Türkiye Fiyatı Kesinleşti

Apple şirketinin tarafından 10. seneye özel bir şekilde hazırlanmış olan ve çerçevesiz ekranı ilk sırada olmak üzere 10'larca farklı yeniliği bünyesinde barındırmakta olan iPhone X modeli, fazlası ile kısa bir zamanda akıllı telefon sektöründe ilgi odağı durumuna geldi.

iPhone X Modelinin Türkiye Fiyatı Kesinleşti

Apple şirketinin  tarafından 10. seneye özel bir şekilde hazırlanmış olan ve çerçevesiz ekranı ilk sırada olmak üzere 10'larca farklı yeniliği bünyesinde barındırmakta olan iPhone X modeli, fazlası ile kısa bir zamanda akıllı telefon sektöründe ilgi odağı durumuna geldi.

Apple şirketi, 64 GB boyutunda bir depolama alanına sahip durumdaki iPhone X modeli için başlangıç fiyatını 6.099 Türk Lirası tutarında belirlemiş oldu. 256 GB'lık bir depolama alanına sahip durumdaki modeli satın almayı isteyen kullanıcıların da, 6.899 Türk Lirası tutarında bir para ödemeleri gerekmekte.

iPhone X isimli telefon modelinin iPhone 8 modeli ve de  8 Plus modeline kıyasla çok daha  yüksek bir fiyat etiketi ile satışa çıkacak olması ise hali hazırda bütün herkes tarafından tamamen normal karşılanabilecek bir durum haline gelmiş idi.

Bu kapsam içerisinde Apple şirketinin 10. senesine özel bir şekilde üretmiş olduğu yeni iPhone modelinin 6.000 Türk Lirası tutarının üstündeki bir fiyat etiketi ile beraber son sebelerde satışa çıkartılmış olan ve de  seri üretimi yapılan en pahalı fiyata sahip akıllı telefon olduğunu söylemek hiç bir şekilde yanlış olmayacaktır. Türkiye içerisinde iPhone X Modelini alan telefon meraklılarının olup olmayacağı ise büyük bir merak konusu.

apple türkiye iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.