iPhone X Modelinin Ön Siparişlerine Başlandı

3 Kasım itibari ile bazı ülkeler içerisinde satışa çıkmış olan iPhone X modeli, nihayet artık ülkemizde de satışa çıkacak.

iPhone X Modelinin Ön Siparişlerine Başlandı

3 Kasım itibari ile bazı ülkeler içerisinde satışa çıkmış olan iPhone X modeli, nihayet artık ülkemizde de satışa çıkacak. Apple şirketinin en yeni ve de en güçlü akıllı telefonuna gümüş ve de uzay grisi renk seçenekleri ile şu anda ön sipariş verilebiliyor

Ülkemizde yer alan en büyük e-ticaret platformlarından bir tanesi olan Hepsiburada sitesi, iPhone X modeli  için ön sipariş isteklerini almaya başladı. Web sitesinde  bulunan bilgiye bakılırsa şimdilik yalnızca 64 GB depolama seçeneğiyle gümüş ve de uzay grisi renk seçenekleriyle listelenmiş olan telefon, 27 Kasım itibari ile stoklarda bulunacak. Öte yandan telefon şu an içerisinde 6.999 Türk Lirası tutarındaki fiyatla listeleniyor fakat cihaz satışa çıktığı zaman bu fiyatın değişebilecek olduğu da belirtilmiş.

iPhone X modeli, komple yenilenmiş olan kasasıyla birlikte 5.8 inç büyüklüğe sahip OLED ekranla birlikte geliyor. %82.9’luk  bir ekran kasa oranıyla dikkatleri çekmekte bulunan iPhone X modelinin ön yüzü komple ekrandan oluşmakta. Bir önceki iPhone modellerinden değişik bir şekilde herhangi bir fiziksel buton, telefonun ön kısmında yer almıyor.

6 çekirdekli olan Apple A11 Bionic  isimli işlemcisinden gücünü almakta bulunan bu telefonda 3 GB'lık bir RAM ve de her 2 tanesinde de OIS desteği bulunan 12 MP'lik bir 2 arka kamera desteği yer almakta.

apple iphone x on sipariş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.