iPhone X Modelinin Fiyatı Kesinleşti Mi?

Apple şirketinin tarafından önceki gerçekleşen etkinlik kapsamında tanıtılmış ve hayranları tarafından ise çok büyük bir ilgiyle karşılaşılmış olan üst düzeydeki akıllı telefon iPhone X modeli, bilinmekte olduğu üzere yut dışında tam olarak 999 Dolar tutarında bir fiyat etiketi ile satışa çıkartılacak.

iPhone X Modelinin Fiyatı Kesinleşti Mi?

Apple şirketinin tarafından önceki gerçekleşen etkinlik kapsamında tanıtılmış ve hayranları tarafından  ise çok büyük bir ilgiyle karşılaşılmış olan üst düzeydeki akıllı telefon iPhone X modeli, bilinmekte olduğu üzere yut dışında tam olarak 999 Dolar tutarında bir fiyat etiketi ile satışa çıkartılacak. Ülkemiz içinde herhangi bir 

 şekilde fiyat açıklaması yer almamasına karşın dün,  çok büyük bir tane  Teknoloji perakendecisinin iPhone X  modeli için satış sayfasını açmış olduğu görüldü.

Tanıtımının üstünden sadece bir gün geçmiş olmasına karşın Apple şirketinin üst düzeydeki akıllı telefonu iPhone X modeli, Türkiye’de yer alan büyük teknoloji perakendecilerinden bir tanesi olan ''Vatan Bilgisayar'' mağazasının tarafından ön siparişe açılmış oldu.

Vatan Bilgisayar mağazasının tarafından açılmış olan ön sipariş sayfası içerisinde iPhone X modeli için 5.999,00 Türk Lirası gibi bir fiyat etiketi yer almakta. Siparişe açılmış olan telefon Uzay Grisi renge sahip ve 
 de 64 GB'lık bir dahili depolaması alanı yer alıyor.

Fakat bu fiyat etiketinin ise komple Vatan Bilgisayar tarafından belirlenmiş bir durumda olduğunu ve 
 de herhangi bir  şekilde resmiyet teşkil etmemekte olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz. Çünkü asıl satış fiyatı fazlası ile aşağı veyahut daha yüksek  bir tutarda olabilir.

apple iphone x vatan bilgisayar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.