iPhone X Modelinin Fiyatı Dünya Üstünde Nasıl?

Geçmiş olduğumuz akşam iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus modeli ve de iPhone X modelinin Türkiye fiyatını açıklamış olan Apple şirketi, uzun bir zamandan beri merakla beklenmekte olan sır perdesini de kaldırmış oldu. iPhone X modelinin fiyatı da adeta dudakları uçuklatan bir cinsten.

iPhone X Modelinin Fiyatı Dünya Üstünde Nasıl?

Geçmiş olduğumuz akşam iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus modeli ve de  iPhone X modelinin Türkiye fiyatını açıklamış olan Apple şirketi, uzun bir zamandan beri merakla beklenmekte olan sır perdesini de kaldırmış oldu. iPhone X modelinin fiyatı da adeta dudakları uçuklatan  bir cinsten.

 Almaya içerisinde Apple 64 GB'lık iPhone X modeli 1.149 € tutarında , 256 GB'lık iPhone X modeli 1.319 € tutarındaki bir fiyat etiketi ile duyurulmuş. Almanya içerisindeki asgari ücret de 1.498 € tutarında. 

Bir başka Avrupa ülkesi olan İspanya’da ise iPhone X modelinin ücretileri Almanya'yla aynı durumdayken İspanya'daki aylık asgari ücrette 1.510 € tutarında. Öte yandan Avrupa içerisinde iPhone X modelinin fiyatı ve de asgari ücretlerinin ise aşağı yukarı aynı seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz.

iPhone modelinin evi olan Amerika’da da asgari ücret saatlik bir şekilde 7,25 $ tutarında. Amerika'daki iPhone X modelinin fiyatlarıda 64 GB'lık model için 999 $ tutarında, 256 GB'lık model içinde 1.149 $ şeklinde belirlenmiş.

Şu zamana kadar açıklanmış olan fiyatlara bakmış olduğumuzda da ülkemizde iPhone X isimli telefon modelinin fazlası ile yüksek bir fiyatla tanıtılmış olduğunu söylememiz gerekiyor. Umarızki bu açıklanmış olan fiyatlar her geçtiğimiz gün çoğalarak devam etmenin yerine bir gün yeniden aşağıya inmiş olur.

apple iphone iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.