iPhone X Modelinin 24 Kasım Tarihinde Operatörlerde Olacağı Açıklandı

iPhone X modeli ile ilgili Türkiye’de beklenmekte olan tarih yaklaşmakta.

iPhone X Modelinin 24 Kasım Tarihinde Operatörlerde Olacağı Açıklandı

iPhone X modeli ile ilgili Türkiye’de beklenmekte olan tarih yaklaşmakta. Apple şirketinin bugüne kadar üretmiş olduğu en pahalı akıllı telefon olarak öne çıkan iPhone X modeli, 24 Kasım tarihinde satışa çıkartılacak. 10. seneye özel iPhone modeli için bu tarih yaklaşmış durumdayken, operatörlerde Türkiye ile ilgili tekliflerini açıklamaya başlamış oldular. Şu zamana kadar Vodafone ve de Turk Telekom şirketleri kampanyanın detaylarını paylaştı.

Türk Telekom şirketi, 23 Kasım tarihi içerisinde Bağdat Caddesi’nde yapacak olduğu iPhone etkinliği kapsamında sürpriz bir takım  hediyeler sunacak ve de  saat 00:00 itibariyle de ilk iPhone X modelinin satışını yapacak.

Eski  olan telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getirmiş olan müşteriler ise iPhone X modelini 4000 Türk Lirası tutarına varan indirim ile alabiliyor olacaklar. Akıllı cihazları yenileme kampanyasıyla alakalı detaylı bilgiye ise Türk Telekom mağazalarından ve  de internet sitesi üzerinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.


iPhone X modeli için 17 Kasım tarihi itibariyle resmi site üstünden ön sipariş verilebiliyor olacak. iPhone X  modelindeki akıllı telefon, 24 Kasım itibari ile bütün Vodafone mağazalarında  da satışta bulunacak.

Eski telefonunu getirmiş olanlara 3.840 Türk Lirası tutarına varan indirimli fiyatlar ile sunulacak olduğu açıklanan iPhone X modelini Vodafone Pass’li  olan Red tarifeleri ile almış olan müşteriler Youtube ile birlikte Instagram,  Whatsapp, Facebook ve Spotify gibi en popüler durumdaki  uygulamaları internet kotalarından hiç bir şekilde yemeden kullanabiliyor olacak. Vodafone şirketi öte yandan, Apple şirketinin yeni nesilden akıllı cihazları iPhone 8  modeli ve iPhone 8 Plus modelini de satışa çıkartıyor.

türk telekom vodafone iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.