iPhone X Modelini Alacaklar İçin Yeni Bir Müjde

iPhone X modelini almak isteyenler ve de çok büyük bir merak ile çıkış tarihini bekleyenler için uygulama desteği kısmında çok güzel gelişmeler yaşanmakta. iPhone X' modelinin HDR ile ilgili özelliği çok fazla işe yarıyor olacak.

iPhone X Modelini Alacaklar İçin Yeni Bir Müjde

iPhone X modelini almak isteyenler ve de çok büyük bir  merak ile çıkış tarihini bekleyenler için uygulama desteği kısmında çok güzel gelişmeler yaşanmakta. iPhone X' modelinin HDR ile ilgili özelliği çok fazla işe yarıyor olacak.


iPhone X  modeli ile buluşmamıza halen bir ay kadar bir zaman olsa bile, Apple şirketinin tarafında yeni işbirlikleri de açıklanmaya devam etmekte. Apple şirketinin 10. seneye özel olan cihazı piyasaya çıktığı zaman Netflix platformunun üstünde HDR olan içeriklerini de destekliyor olacak.

Netflix platformu iOS için yapmış olduğu özel bir güncelleme ile birlikte  iPhone X modeli, iPad Pro 10.5 modeli ve de  iPad Pro 12.9 modeli için HDR içerikler özelliğini aktif bir duruma getirdi. 

Elbetteki bu yeni özellik daha şimdiden iPad Pro modelleri için aktif olduğu için, artık içeriklerinizi de bu cihazlar üstünden HDR bir  görüntü kalitesi ile birlikte izlemeye başlayabilirsiniz.

iPhone kısmında ise maalesefki 3 Ekim tarihini beklemek gerekli. iPhone X  modeli de çıkışı ile beraber Netflix platformunun üstünde bu  bahsi geçen özelliği komple destekliyor olacak. Bu  gelmiş olan yeni özellik sayesinde içerikleri çok daha yüksek bir kontrast aralığı ile, daha da canlı renkler ve genel bir şekilde daha parlak özellikte izleyebileceksiniz.

apple iphone x netflix
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.