iPhone X Modeline Yeni Bir İşlemci Dopingi

Apple şirketi iPhone X modeli ve iPhone 8 modeli çok daha güçlü durumdaki yeni A11 Fusion isimli çip ile beraber gelecek.

iPhone X Modeline Yeni Bir İşlemci Dopingi

Apple şirketi  iPhone X  modeli ve iPhone 8 modeli çok daha güçlü durumdaki yeni A11 Fusion isimli çip ile beraber gelecek. 

OLED ekrana sahip iPhone X modelinde en fazla dikkat çeken detayların ilk sırasında gelen şey yeni A11 Fusion isimli çip. 6 tane  çekirdek barındıracak olduğu belirtilen A11 Fusion, 4 tane performans odaklı Mistral bir  çekirdek ve 2 tane batarya zamanı odaklı Monsson çekirdekle birlikte gelmiş olacak. Kıyaslama yapabilmeniz açısından iPhone 7 modeli ve iPhone 7 Plus modelinin 4 tane çekirdekli A10 Fusion işlemci ile gelmiş olduğunu ve de bu işlemcinin 2 tane yüksek performans 2 tane  yüksek verimlilik  ile ilgili çekirdeğine sahip durumda olduğunu hatırlatmakta yarar var. Kısaca açıklamak gerekirse iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus modeli ve iPhone X modeli fazlasıyla performanslı bir şekilde karşımıza gelecek gibi gözükmekte.

Saniyeler içerisinde 60  tane kare ile 4K özellikli video ve saniyeler içerisinde 240 kare ile 1080p video desteği sunacak olduğu gözüken iPhone 8 modeli ve iPhone X modelinin kameraları ise video çekmeyi sevenleri fazlasıyla tatmin ediyor olacak. Yenilenen Portre Aydınlatma özelliğinin ise her iki model içerisinde de sunulacağı ve de Kontur Aydınlatma ile birlikte Doğal Aydınlatma, Sahne Aydınlatması, Sahne Aydınlatması Mono ve Stüdyo Aydınlatması gibi çeşitli seçenekler sunacak olduğu belirtiliyor.

apple iphone x işlemci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.