iPhone X Modeline Tam 60.000 Dolar İstemekte

Apple’ şirketinin en fazla merak edilen modellerinden olan iPhone X modeli 27 Ekim itibari ile 55 tane ülkede ön siparişe çıkartıldı.

iPhone X Modeline Tam 60.000 Dolar İstemekte

Apple’ şirketinin en fazla merak edilen modellerinden olan iPhone X modeli 27 Ekim itibari ile 55 tane ülkede ön siparişe çıkartıldı. Stoklar ise dakikalar içinde biterken uzamakta olan teslimat süresiyse parlak fikirleri çalıştırarak yeni iPhone telefon karaborsanın en önemli malzemelerinden bir tanesi oldu.

Yeni iPhone modeli için ilk ön sipariş vermeyi başarmış olanlar eBay üstünden telefonu satışa çıkartmaya başladılar bile.

Halihazırda verilmiş olan ön siparişlerin 5 ila 6 hafta içinde teslimat edilecek olduğunu belirten Apple şirketinin aksine sabırsız  olan kullanıcılar için eBay üstünde yüzlerce  sayıda ilan yer alıyor.

TechCrunch’a konuşma gerçekleştiren bir tane  eBay yetkilisi ilk 13 saatlik dönem içerisinde 37.000 tane iPhone X modeli aramasının gerçekleşmiş olduğunu söyledi. Bunların fiyatları ise genel olarak 1.000 dolar ile 2.000 dolar arasında seyreder iken bir takım parlak zekalar ise çok uçuk fiyatları istemeyi hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Bunlardan en fazla dikkat çekeni de 256 GB'lık depolama kapasitesine sahip uzay grisi rengindeki iPhone X modeli için 60.000 dolar  tutarında ödeme isteyen ilan oldu. 3 Kasım gününde hiç  bir şekilde beklemeden modeli alabilecek olduğunun vaadinin verilmiş olan ilana tahmin edebilecek olduğunuz üzere  hiç alıcı çıkmadı.

Nerede ise 230.000 Türk Lirası değerinde bulunan bu ilanın tersine 20.000 TL değerine sahip ilanlarında yer almakta olduğu eBay’ın yanında ülkemizde ise çerçevesiz iPhone modeline ait ilanlar paylaşılmaya başladı.

Apple şirketinin Türkiye’de tam olarak  ne zaman satışa çıkartacağı bilinmeyen bu model, ülkemizde yer alan çevrimiçi satış kanalları içerisinde satışa açıldı. 3 Kasım gününde teslim edilecek olduğu söylenen ilanların en yüksek rakamı ise 7.800 Türk Lirası şeklinde listelendi.

 

apple iphone x ebay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.