iPhone X Modelindeki Cihazı Paramparça Yaptılar

iPhone X modelini henüz resmi bir şekilde satışa çıkmadan önce ele geçirmiş olan bir YouTuber onu parçalarına kadar ayırdı. Yeni iPhone modelinde ötekilerden farklı bir şekilde 2 batarya yer aldığı görüldü.

iPhone X Modelindeki Cihazı Paramparça Yaptılar

iPhone X modelini henüz resmi bir şekilde satışa çıkmadan önce ele geçirmiş olan bir YouTuber onu parçalarına  kadar ayırdı. Yeni iPhone modelinde ötekilerden farklı bir şekilde 2 batarya yer aldığı görüldü.

Bugün resmi bir şekilde satışa çıkmış olan yeni iPhone modeli, hafta başı itibari ile pek çok Youtuber ve 
 de seçkin sitenin eline geçmiş idi. 

Yeni iPhone modeli ile alakalı inceleme videoları  da yavaş bir şekilde yayınlanmaya başlarken bugün iPhone X modelinin parçalarına ayrılmış olduğu bir video da ortaya çıkmış oldu. Genel olarak ilk önce iFixit tarafından gerçekleştirilen iPhone modelinin donanım incelemesi bu defa bir tane Youtuber tarafından gerçekleştirildi.

Yeni iPhone modelinin genel yapısı,  daha önceki iPhone’lara benziyor. Ekran ise üst ve de sağ kısımdan kasaya monte edilmiş. Ekran açıldıktan sonrasında fark edilmiş olan ilk şey 2 batarya. Apple şirketi, daha büyük veyahut daha kalın bir pil kullanmak yerine kapasiteyi 2'ye bölüp 2 tane pil yerleştirmiş.

L biçiminde olan batarya yerleşimi ise daha öncesinde gündeme gelmiş idi. KGI şirketinin analisti olan Kuo, yeni iPhone modelinde 2 tane pil olacağını da aylar önce paylaştığı raporlarında açıklamıştı. Bu nedenle aslında çokta şaşırtıcı bir durum olmuyor. Video içerisinde ekranın üst bölümünde yer alan sensörleri içinde barındırmakta bulunan TrueDepth kamera modülünü ve de kablosuz şarj alanını görebilmek olanaklı.

apple iphone youtuber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.