iPhone X Modelinde Yeni Bir Tane Özellik Açığa Çıktı

Apple şirketinin fiyatı ile el yakan amiral gemisinden iPhone X modelinin yeni bir özelliği daha ortaya çıkmış oldu.

iPhone X Modelinde Yeni Bir Tane Özellik Açığa Çıktı

Apple şirketinin fiyatı ile el yakan amiral gemisinden iPhone X modelinin yeni bir özelliği daha ortaya çıkmış oldu. 27 Ekim tarihi itibariyle ön siparişe sunulacak olduğu açıklanan telefonun bu özelliğinin sayesinde bildirimlerinizi hiç kimse göremiyor olacak.

Dün itibari ile Türkiye fiyatı da açıklanmış olan iPhone X modeli için  artık geri sayım başlamış oldu. 27 Ekim tarihinde ön siparişe açılacak olan ve 3 Kasım tarihi itibariyle satışa çıkacak olan yeni iPhone modelini Apple şirketinin hayranları büyük bir merakla beklemekteler.

2014 senesinden bu zamana kadar ilk defa tasarımı değişmiş olan iPhone, 10. senesine özel bir şekilde OLED ekran ve de Face ID gibi yeni teknolojilere beraber geldi. Lansmanında pek çok detayı paylaşılmış olan Face ID özelliğinin Apple’ın bahsetmemiş olduğu bir özelliği ise Phone Arena blogu içerisinde ortaya çıkmış oldu.

Elinde bir iPhone X  modeli bulunan kullanıcı, gelmiş olan bildirimlerin Face ID özelliği sayesinde sahibinden başka hiç kimse tarafından okunamıyor olduğunu keşfetti. Kullanıcı öte yandan, yeni bir bildirim aldığı zaman ve de bildirimi okumak amacıyla telefonu kaldırdığı zaman ekranda aynı tüm iPhone’larda yer aldığı gibi görüntülenmiş olduğunu söylüyor. Fakat bir başka kişi telefonu eline alarak bildirimi okumaya çalışır ise bildirimin gizlenmiş olduğunu belirtiyor.

Bu yeni özellik  ise Apple şirketinin yeni iPhone modelinde Face ID özelliğinin nimetlerini iOS yazılımıyla beraber sonuna kadar kullanmış olduğunu göstermekte gösteriyor. 

apple iphone x face id
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.