iPhone X Modeli İçin Dayanıklık Testini Paylaştılar

Dünya üzerinde apple şirketine ait olan iPhone X modelleri yavaş yavaş kutusundan çıkmaya devam etmekte, son günler içerisinde akıllı telefon dünyasınında ana gündem maddesi olmaya hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte.

iPhone X Modeli İçin Dayanıklık Testini Paylaştılar

Dünya üzerinde apple şirketine ait olan iPhone X modelleri yavaş yavaş kutusundan çıkmaya devam etmekte, son günler içerisinde akıllı telefon dünyasınında ana gündem maddesi olmaya hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte. Dün resmi bir şekilde satışa sunulmuş olan cihaz için binlerce sayıdaki insan sıraya girer iken, Apple  şirketine ait olan stokların hızlı bir şekilde tükenmiş olduğunun sinyallerini  de vermeye başlamış oldu.


Bu kapsam dahilinde ise son dönemler içerisinde teknolojik cihazlara uygulamış olduğu çeşitli dayanıklılık testleri ile birlikte popüler duruma gelmiş olan JerryRigEverything adına sahip olan YouTube platformu üzerinde yer alan bu ünlü kanalın konuğu olan iPhone X modelindeki cihaz büküldü, çizildi ve de hatta üstüne üstlük birde yakıldı.

iPhone X modelinin ekranı uygulanmış olan çizilme testi esnasında 5. seviyeye kadar olan çiziklere karşı dayanıklılık göstermeyi sürdürürken, daha sonrasında ise bu sene satışa çıkartılmış pek çok amiral gemisinde yer aldığı gibi mukavemetini kaybetmekte. iPhone X Modeline sahip olan telefonun Apple şirketinde iddia etmekte olduğu gibi gerçekten de çok dayanıklı bir cihaz olarak karşımıza çıkmış olduğu da bu şekilde gözler önüne serilmiş durumda oldu.

apple iphone iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.